Uciec ze strefy spadkowej

4 kwi 2017 Udostępnij

Już jutro czeka nas zaległy mecz 19. kolejki Nice 1 Ligi. GKS Tychy podejmie u siebie Sandecję Nowy Sącz. Obie ekipy minioną kolejkę nie będą mogły zaliczyć do udanych.

Piłkarze GKS-u Tychy byli bliscy wywiezienia z Suwałk cennego punktu. Jednak w ostatniej minucie meczu Damian Kądzior zadał decydujący cios i trzy punkty przypadły miejscowym Wigrom. Z kolei Sandecja wybrała się do Grudziądza. Tam musiała uznać wyższość Olimpii.

 

Sandecja nadal pozostaje w walce o awans do ekstraklasy. Jednak jak pokazują mecze na wiosnę, ekipa Radosława Mroczkowskiego u siebie i na wyjeździe ma dwa, zupełnie różniące się od siebie oblicza. Grając w Nowym Sączu wbiła rywalom tej wiosny już 13 bramek, a straciła zaledwie jedną. Gorzej wygląda to na wyjazdach. Jak na razie Sandecja nie strzeliła w delegacji żadnej bramki, a straciła cztery. Kurs w Fortunie, że tym razem zespół z południa Polski strzeli bramkę wynosi 1.3. Szansę na podreperowanie statystyk wyjazdowych miał w ostatnim meczu Maciej Korzym, ale nie wykorzystał rzutu karnego.

 

 

GKS Tychy jeśli zdobywa punkty, to robi to na własnym stadionie. Po 24. kolejkach beniaminek z Tychów znajduje się w strefie spadkowej. Do bezpiecznego miejsca traci w tym momencie dwa punkty. W przypadku wygranej i korzystnym rozstrzygnięciu innych spotkań, tyszanie mogą opuścić strefę spadkową już we środę. Kurs na zwycięstwo GKS wynosi 2.4. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.