U-21: Przegrana z Hiszpanią. Grał Pestka i Płacheta

22 cze 2019 Udostępnij

Polacy przegrali 0:5 z Hiszpanią w trzecim grupowym meczu podczas Euro U-21. Tym samym biało-czerwoni zajęli 3. miejsce w grupie A i nie awansowali do półfinału. W sobotni wieczór na boisku zameldowali się dwaj pierwszoligowcy - Kamil Pestka i Przemysław Płacheta.

Polacy do awansu potrzebowali conajmniej remisu w starciu z Hiszpanią. Szybko jednak okazało się, że przed biało-czerwonymi najtrudniejszy mecz podczas turnieju. Nasi rywale podczas pierwszej części gry zdobyli trzy bramki, które gwarantowały im awans do 1/2 finału bez względu na wynik meczu Belgia - Włochy. Spotkanie ostatecznie zakończyło się porażką 0:5 i podopieczni Czesława Michniewicza z dorobkiem 6 punktów zajęli 3. miejsce w grupie A. Wygrane nad Belgią i Włochami zapadną jednak na długo w pamięci polskich kibiców. 

 

W podstawowym składzie w sobotę zagrał Kamil Pestka, które ostatnie pół roku spędził w Chrobrym Głogów. W drugiej połowie na placu gry zameldował się z kolei Przemysław Płacheta z Podbeskidzia Bielsko-Biała.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.