Twój Nice Klub 3.0: Ostatni tydzień rywalizacji

28 mar 2018 Udostępnij

Na tydzień przed zakończeniem rywalizacji w konkursie Twój Nice Klub 3.0 na prowadzeniu umacnia się Stomil Olsztyn. Miejsca na podium w dalszym ciągu zajmują Stal Mielec oraz Raków Częstochowa. Kibice poszczególnych drużyn Nice 1 Ligi walczą o poprawę infrastruktury stadionowej. Do wygrania są vouchery na produkty Nice o łącznej wartości niespełna 30 tys. zł.

Zasady konkursu są niezwykle proste, dzięki czemu wziąć udział w nim może praktycznie każdy kibic posiadający komputer z dostępem do Internetu. Zainteresowane kluby umieszczają na swojej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych baner reklamowy z aktywnym linkiem dedykowanym każdemu klubowi (lub sam link). Zwycięzcą rywalizacji będzie klub, który zagwarantuje największą liczbę unikalnych wejść na stronę konkursową.

 

Konkurs potrwa do końca marca. Na jego zakończenie trzy najlepsze kluby Nice 1 Ligi pod względem unikalnych wejść otrzymają atrakcyjne nagrody. Zwycięzca będzie mógł wybrać produkty z oferty Nice wraz o łącznej wartości 12 tys. zł brutto. Wskazane produkty zostaną zainstalowane na stadionie lub przylegającej do niego infrastrukturze przez Partnera Handlowego Nice. Drugi klub będzie mógł zautomatyzować swój stadion za 8 tys. zł, natomiast trzeci za 6 tys. zł. Te kwoty pozwalają na zakup profesjonalnych szlabanów, kilku bram garażowych czy samych napędów do różnego rodzaju bram wjazdowych wraz z akcesoriami bądź częściową instalację systemu parkingowego lub systemu kontroli dostępu do obiektu.

 

Każdy kibic, który weźmie udział w konkursie, ma dodatkowo szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród dla siebie. Po przejściu na stronę konkursową należy wypełnić krótki formularz, odpowiedzieć poprawnie na jedno proste pytanie kontrolne oraz wymyśleć hasło promujące rozgrywki Nice 1 Ligi. Co tydzień autorzy najciekawszych haseł, którzy jednocześnie polubią profil Nice na Facebooku (https://www.facebook.com/NiceAutomatyka/), zostaną wyróżnieni oryginalnymi piłkami oraz koszulkami meczowymi z autografami piłkarzy swojej ulubionej drużyny z Nice 1 Ligi.

 

Aktualna klasyfikacja (stan na 26.03.2018 r.):

 

miejsce

klub

liczba głosów

1

Stomil Olsztyn

2310

2

Stal Mielec

1180

3

Raków Częstochowa

1009

4

GKS Katowice

974

5

Miedź Legnica

440

6

Odra Opole

408

7

Ruch Chorzów

356

8

Podbeskidzie Bielsko-Biała

334

9

Zagłębie Sosnowiec

264

10

Wigry Suwałki

253

11

Chojniczanka Chojnice

183

12

Pogoń Siedlce

175

13

Górnik Łęczna

137

14

GKS Tychy

122

15

Chrobry Głogów

107

16

Drutex-Bytovia Bytów

85

17

Olimpia Grudziądz

78

18

Puszcza Niepołomice

28ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.