Turniej eliminacji mistrzostw Europy Elite Round U-17 w Głogowie i Legnicy

6 lut 2018 Udostępnij

Głogów i Legnicę wybrano jako miasta, w których w marcu zostanie zorganizowany międzynarodowy turniej eliminacji mistrzostw Europy Elite Round U-17. Reprezentacje Polski, Gruzji, Macedonii oraz Irlandii będą między sobą rywalizować o udział w ME w Anglii, a połowa tej rywalizacji na stadionie Chrobrego.

Turniej odbędzie się w dniach 21-27 marca. Młodzieżowa kadra Polski zakwaterowana zostanie w Legnicy, gdzie znajduje się wymagany czterogwiazdkowy hotel. Dlatego też wszystkie trzy mecze Polaków odbędą się tam. W Głogowie pozostałe trzy spotkania z udziałem innych reprezentacji, przy których współorganizacja będzie nowym doświadczeniem dla klubu i całej bazy sportowej Chrobrego. Pierwsze z nich, Irlandia - Macedonia, 21 marca.

 

1. kolejka

 

Irlandia - Macedonia, 21.03.2018, Głogów

Gruzja - Polska, 21.03.2018, Legnica

 

2. kolejka

 

Irlandia - Gruzja, 24.03.2018, Głogów

Polska - Macedonia, 24.03.2018, Legnica

 

3. kolejka

 

Macedonia - Gruzja, 27.03.2018, Głogów

Polska - Irlandia, 27.03.2018, Legnica

 

Szczegółowe terminy zostaną ustalone w późniejszym czasie. Na finały mistrzostw Europy pojedzie ośmiu zwycięzców z każdej grupy z fazy Elite Round, a także siedem drużyn z miejsc drugich z najlepszym bilansem osiągniętym w spotkaniach z pierwszym i trzecim zespołem grupy.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.