Trzy spotkania biznesowe Chrobrego

4 sty 2018 Udostępnij

W 2018 roku Chrobry Głogów będzie kontynuował rozwój projektu „Klub Biznesu”. Już teraz na pierwsze półrocze zaplanowane są trzy spotkania.

Oficjalnie Klub Biznesu Chrobrego Głogów zainaugurowany został w październiku poprzez organizację tzw. „śniadania biznesowego”. W Sali Rajców głogowskiego ratusza Chrobry zebrał przedstawicieli swoich sponsorów, partnerów oraz firm, z którymi potencjalnie mógłby współpracować. Celem biznesowego projektu jest powiększanie tego grona, ale też większa współpraca pomiędzy lokalnymi przedsiębiorcami, co mogłoby przełożyć się na korzyści dla prowadzonych przez nich działalności. 

 

- To potrzebne dla samego Głogowa. Sama wiem, że były pewne problemy z dotarciem do lokalnych przedsiębiorców. Dzięki Chrobremu mamy do tego okazję - mówiła wtedy dyrektor kina Cinema 3D w Głogowie Magdalena Lorek.

 

- Widzimy swoje reklamy, ale nie znamy się. To okazja, by się poznać i porozmawiać, także o współpracy pomiędzy sobą, dodatkowo z korzyścią dla Chrobrego - powiedziała natomiast Joanna Dzwończyk-Sokalska z salonu Zakątek Piękna. 

 

Na pierwsze półrocze 2018 roku zaplanowano trzy biznesowe spotkania. Pierwsze już 23 stycznia w jednej z sal na plebanii przy kościele św. Mikołaja. Będzie to spotkanie „noworoczne”, bardziej uroczyste, dlatego odbędzie się akurat w tym miejscu i z obecnością związanego z klubem ks. kan. Stanisława Brasse. Następne przybiorą już branżową tematykę. W marcu, jeszcze przed inauguracją rozgrywek ligowych, wszyscy spotkają się w restauracji hotelu Qubus, w maju na odbywającym rejsy po Odrze statku Laguna.

 

Przypomnijmy, że z końcem roku do biznesowego projektu przystąpiła Cukiernia Meryk. Ponadto współpracę z klubem przedłużyli Vectra - jako jeden z najistotniejszych sponsorów oraz E-Towers Famaba. Obecnie przedłużane są umowy z Budrem, Top-Poligrafia, Społem oraz Zakątek Piękna. 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.