Trudny sprawdzian lidera

17 mar 2017 Udostępnij

Pierwsze miejsce po rundzie jesiennej najbliższego przeciwnika Podbeskidzia dla wielu było sporym zaskoczeniem. Chojniczanka jednak przez całą rundę dawała argumenty ku temu, aby zakończyć 2016 rok oglądając resztę stawki z góry.

Początek nowej rundy już jednak tak udany dla tego zespołu nie jest. Dwa mecze i dwa remisy to na pewno nie są wyniki jakich w Chojnicach oczekiwano. O ile jeszcze remis z wiceliderem z Katowic to dobry wynik, to już podział punktów ze znajdującym się w strefie spadkowej Zniczem Pruszków to spory zawód.

 

Poza dużą zdobyczą punktową z poprzedniej rundy przewodnictwo w Nice 1 Lidze zachowali w dużej mierze także dlatego, że reszta czołówki również gubiła punkty. Piłkarze Chojniczanki będą więc chcieli się szybko zrehabilitować, aby potwierdzić że miejsce premiowane awansem do Ekstraklasy w pełni im się należy. Jeśli spojrzymy w statystyki, łatwo zauważyć że zadanie Górale będą mieli niezwykle utrudnione – Chojniczanka do tej pory przegrała zaledwie raz i to w meczu wyjazdowym. Według Fortuny faworytem starcia są gospodarze. Kurs na gości wynosi 3.

 

Podbeskidzie odniosło w ubiegłej kolejce dopiero drugie zwycięstwo na własnym stadionie. Ponadto po rozegraniu zaległego meczu, „Górali”w tabeli przeskoczył zespół Olimpii Grudziądz. Strata punktowa do sobotniego rywala wynosi na en moment 10 punktów. Jesienią Chojniczanka wywiozła z Bielska-Białej cenne trzy punkty rozstrzygając spotkanie w drugiej połowie. Kurs na takie samo rozstrzygnięcie w sobotę wynosi 1.6.

 

 

Początek transmisji w Polsacie Sport od godziny 17:30. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.