Trudna sytuacja Wisły

29 maj 2017 Udostępnij

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz Wiślaków z Sandecją w Nowym Sączu. Jeden punkt zdobyty w tym meczu w obliczu wyników innych spotkań spowodowało, że Wisła znalazła się w strefie spadkowej i traci do miejsca barażowego jeden punkt.

Wiślacy w spotkaniu z Sandecją, która wyraźnie rozluźniona podeszła do tego spotkania, mieli swoje szanse. W pierwszej połowie było ich co najmniej 3, a w drugiej 2 w żadnej z nich piłka nie potrafiła znaleźć drogi do bramki.

 

 

Już w 6. minucie Sylwester Patejuk uderzał głową piłkę wrzucą przez Hiszpańskiego, ale bramkarz nie miał problemów żeby ją złapać. W 18. minucie w pole karne wpadł Konrad Nowak uderzył piłkę, która dotarła do Patejuka, ale po raz kolejny bramkarz Sandecji zrobił swoje. W 23. minucie piłkę głową uderzył Konrad Nowak ale bramki nie było. W 40. minucie swoją szansę mieli gospodarze, ale uderzenie Piszczka obronił Witan.

 

 

Po zmianie stron tempo gry nie wzrosło, a wysoka temperatura panująca na boisku zaczęła dawać się we znaki piłkarzom. W 53. minucie piłkę z woleja sprzed pola karnego uderzał Konrad Szczotka, ale ta poszybowała nad bramką. Natomiast 15 minut później Patejuk próbował swoich sił przewrotką, ale piłka o centymetry minęła bramkę Sandecji.

 

 

Ostatecznie mecz zakończył się remisem. Dużo będzie zależeć od ostatniej kolejki rozgrywek w niedzielę – 4 czerwca – wtedy Wisła zmierzy się u siebie z Górnikiem Zabrze.

 

SKRÓT SPOTKANIA

 

 

 

Żółte kartki: Słaby, Baran, Wdowiak, Dudzic – Hiszpański, Pożak.

 

Sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

 

Widzów: 2994.

 

Wisła: Witan – Sedlewski, Litwiniuk, Poznański, Hiszpański – Maksymiuk, Szczotka (78' Cierpka), Patejuk, Darmochwał (83' Pożak), Popiołek (80' Dudkowski) – Nowak.

 

Sandecja: Gliwa – Basta, Szufryn, Piter-Bućko, Słaby – Wdowiak (46' Maślanka), Baran, Trochim, Danek (46' Kasprzak), Dudzic (77' Dudzic) – Piszczek.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.