Trawiński prezesem Chrobrego Głogów S.A.

2 lip 2019 Udostępnij

Jarosław Trawiński od wtorku jest nowym prezesem Chrobrego Głogów S.A. - To dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Będę chciał być bliżej klubu, zespołu, dając jasny przekaz wewnątrz i na zewnątrz: pracujemy w Chrobrym i każdy pracownik zostanie przeze mnie zaproszony do tego, żeby ciągnąć ten wózek w tym samym kierunku - mówi w rozmowie po pierwszym dniu obecności w Chrobrym.

Jarosław Trawiński z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, skończył także studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim i Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, posiada uprawnienia do zasiadania w zarządach i radach nadzorczych spółek wydane przez Ministra Skarbu Państwa. Uczestniczył w wielu seminariach, konferencjach i szkoleniach z zakresu zarządzania, m.in. EY Academy of Business.

 

- Uświadomiłem sobie, czym jest Chrobry i dla mnie i dla lokalnej społeczności. Miałem pozytywne odczucia związane z funkcjonowaniem klubu jako opartego na ludziach, których w większości znam i którzy - według moich spostrzeżeń z zewnątrz - podchodzą do swojej pracy z wielka pasją i poświęceniem. To bardzo ważne - mówi nowy prezes Chrobrego Głogów.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.