Transferowa współpraca GKS-u z Rozwojem

1 mar 2018 Udostępnij

GKS i Rozwój kontynuują współpracę nawiązaną w poprzednim roku. Dzięki porozumieniu obu klubów, Kacper Tabiś podpisał kontrakt z GKS-em, a Rafał Kuliński pomoże Rozwojowi.

Katowickie kluby w ubiegłym roku zawarły umowę, która obejmuje m.in. wzajemne wspieranie się w szkoleniu młodzieży oraz wymianę zawodników. Współpraca ma służyć promowaniu najbardziej utalentowanych katowickich piłkarzy  iprzynosić korzyść zarówno GieKSie, jak i Rozwojowi.


Kacper Tabiś (31 stycznia 2000 r.) z GieKSą związał się 2,5-letnim kontraktem. Na zbliżającą się rundę wiosenną zostanie wypożyczony do Rozwoju Katowice. 175-centymetrowy pomocnik przez ostatnie trzy lata występował w drużynie seniorów Rozwoju. W bieżących rozgrywkach zagrał w 15 meczach 2 ligi. Jest także regularnie powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski, dla których wystąpił łącznie w 21 spotkaniach. 


Na wypożyczenie do drugoligowej drużyny z Katowic trafił również 22-letni pomocnik GKS-u - Rafał Kuliński. Podczas rundy jesiennej Nice 1 Ligi wystąpił w czterech meczach. 


- Kacper Tabiś to młody i bardzo utalentowany zawodnik, który świetnie wpisuje się w obraną przez nas strategię budowania zespołu w oparciu o perspektywicznych zawodników ze Śląska. Zdecydowaliśmy się od razu go wypożyczyć, bo zależy nam na jego regularnej grze w seniorskiej piłce, co najlepiej posłuży jego rozwojowi. Z uwagi na dużą rywalizację w składzie GKS-u, zdecydowaliśmy także o wypożyczeniu Rafała Kulińskiego. Będziemy stale monitorować postępy, jakie czyni nasz zawodnik - mówi Tadeusz Bartnik, dyrektor sportowy GKS-u. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.