Tomasz Kafarski odchodzi z Sandecji Nowy Sącz

6 lip 2020 Udostępnij

Tomasz Kafarski został zwolniony ze stanowiska trenera pierwszej drużyny Sandecji Nowy Sącz.

Tomasz Kafarski rozpoczął pracę w Nowym Sączu 11 czerwca 2018 roku, do dnia dzisiejszego będąc jednym z najdłużej pracujących szkoleniowców na poziomie Fortuna 1 Ligi. Prowadził zespół z Nowego Sącza nieprzerwanie przez 757. dni. W swoim pierwszym sezonie zajął z drużyną wysoką, czwartą lokatę. 

 

Łącznie Tomasz Kafarski prowadził Sandecję w 67. oficjalnych spotkaniach, w których ekipa z Nowego Sącza odniosła 25 zwycięstw, 20 remisów oraz poniosła 22 porażki.


"Trenerowi Kafarskiemu dziękujemy za odważne stawianie na młodzież, o czym najlepiej świadczy pierwsze miejsce Sandecji w klasyfikacji Pro Junior System. Doskonale swoją postawą wpisywał się więc w tym sezonie w strategię klubu. Zespół Sandecji do końca sezonu poprowadzi duet trenerski Marcin Jałocha oraz Piotr Świerczewski. Zadaniem pary trenerskiej będzie skonsolidowanie drużyny i odpowiednie przygotowanie jej do czterech ostatnich tegorocznych meczów w Fortuna 1 Lidze" - czytamy na oficjalnej stronie Sandecji Nowy Sącz. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.