Tarasiewicz opuszcza Miedź

6 cze 2017 Udostępnij

Miedź nie przedłuży kontraktu z trenerem Ryszardem Tarasiewiczem, który pracował w Legnicy przez blisko dwa lata. W zakończonym sezonie zespół prezentował się najlepiej od czasów awansu do Nice 1 Ligi, ale zabrakło mu punktu, by awansować do Ekstraklasy.

Dziękuję trenerowi za tę pracę – mówi właściciel klubu Andrzej Dadełło, który jednocześnie zapowiada przebudowę drużyny.

 

Tarasiewicz w Miedzi pracował blisko dwa lata. W tym czasie poprowadził zespół w 64 meczach ligowych, z których 29 wygrał, 19 zremisował, a 16 przegrał. Nazwisko jego następy powinniśmy poznać przed 20 czerwca, kiedy drużyna rozpocznie przygotowania do nowego sezonu.

 

- Zespół wymaga przebudowy, ale mimo to naszym celem w kolejnym sezonie będzie walka o czołowe lokaty. Do tej pory budowaliśmy pierwszy zespół w oderwaniu od Akademii. Ale teraz kadra pierwszej drużyny będzie węższa i chcę, by szansę dostali też najzdolniejsi zawodnicy właśnie z Akademii. Skoro nasi młodzi piłkarze bardzo dobrze radzą sobie w silnej III lidze, to znaczy że na taką szansę zasługują. To istotna zmiana i szukamy dobrego kandydata do poprowadzenia tego projektu. Zmiany kadrowe będziemy konsultować już z nowym trenerem – powiedział Andrzej Dadełło.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.