Takiego transferu wcześniej u nas nie było

10 sie 2017 Udostępnij

– To ogromne wydarzenie nie tylko dla klubu, ale również dla miasta Opola – powiedział prezes Odry Karol Wójcik na konferencji prasowej, podczas której zaprezentowany został Daisuke Matsui.

– To ogromne wydarzenie nie tylko dla klubu, ale również dla miasta Opola – powiedział prezes Odry Karol Wójcik na konferencji prasowej, podczas której zaprezentowany został Daisuke Matsui.

– Chcielibyśmy zaprezentować największy transfer Odry Opole w jej najnowszej historii – rozpoczął dzisiejszą konferencję prasową Karol Wójcik. – Obecność pana prezydenta również podnosi rangę tego wydarzenia. Bo to ogromne wydarzenie nie tylko dla klubu, ale śmiem twierdzić, że również dla miasta Opola. Wpis na Twitterze, ogłaszający, że Daisuke Matsui przechodzi do Odry, zyskał około milion wyświetleń. To ogromny zasięg. Mam nadzieję, że pan prezydent uwzględni to w przyszłorocznej dotacji dla klubu – uśmiechnął się prezes Odry.

 

– Takiego transferu w naszym klubie nie było. To pierwszy zawodnik spoza Unii Europejskiej, który do nas teraz dołączył. Daisuke Matsui ma 31 występów w reprezentacji Japonii, grał na mistrzostwach świata, w Polsce znamy go z Lechii Gdańsk. Jestem przekonany, że to będzie bardzo mocny punkt, strzał w dziesiątkę marketingowo, ale przede wszystkim – sportowo. Jesteśmy już po badaniach medycznych. Wiemy, że wyszły bardzo dobrze. Daisuke jest przygotowany do gry. Jego doświadczenia i umiejętności technicznych nie trzeba dodatkowo reklamować. Będą służyły nam jako klubowi, ale i młodym adeptom piłki w Opolu. Do naszego miasta trafiło duże nazwisko.

 

"> 

 

– Chciałbym podziękować panu Daisuke za to, że wybrał klub z Opola. O wielkiej tradycji piłkarskiej. Największe gwiazdy polskiej piłki nożnej grały na tym stadionie. Czy to w barwach Odry, czy rywali. Myślę, że Daisuke będzie bardzo ważnym elementem zespołu. Wierzę, że dzięki jego pracy i zaangażowaniu, klub będzie odnosił wielkie sukcesy, czego mu życzę. Jestem też przekonany, że pan Daisuke doceni Opole. Bo to piękne miasto, peł ne ludzi o ciepłym sercu. Myślę, że wszyscy przyjmą go gorąco i rzeczywiście stadion będzie w sobotę pełen kibiców. Opole obchodzi w tym roku 800-lecie istnienia. Można powiedzieć, że to kolejny element tych obchodów, że doczekaliśmy się w składzie drużyny pierwszego samuraja – dodał prezydent Opola, Arkadiusz Wiśniewski. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.