Ta runda jest dużo trudniejsza

29 mar 2017 Udostępnij

Trójkolorowi skupiają się tylko na najbliższym meczu z Podbeskidziem. Po dłuższej przerwie w rozgrywkach cieszą się, że zagrają z renomowanym rywalem w piątkowy wieczór, o czym opowiedział pomocnik Tomasz Foszmańczyk.

Jak będzie wyglądał tydzień wytężonej pracy, której kulminacyjnym momentem będzie piątkowy mecz z Podbeskidziem?


Ten tydzień wygląda tak jak każdy inny tydzień przygotowań do meczu. Jedyna różnica jest taka, że nasz mecz ze Zniczem został przeniesiony, więc wykonaliśmy inny mikrocykl treningowy w ubiegłym tygodniu. Natomiast aktualnie skupiamy się już na tym, by być w piątek w optymalnej formie.

 

Czy był wam potrzebny ten dodatkowy tydzień spokojnego treningu bez rytmu meczowego?


Jest to dla nas bez znaczenia, czy mecz jest odwołany czy nie. Musieliśmy to zaakceptować i pogodzić się z tym, że do tego doszło. Realizujemy od półtora tygodnia plan, który został przygotowany kiedy tylko wiedzieliśmy, że nie będziemy grali.


Będziecie chcieli się odgryźć za poprzednie niepowodzenia przed własną publicznością w magiczny, piątkowy wieczór?


Moje zdanie jest takie, że to dla nas lepiej. Po tych meczach, które pod względem punktowym były mniej udane, przychodzi mecz z Podbeskidziem. To niezły zespół, który chce grać w piłkę. Chcemy przede wszystkim u siebie, razem z naszymi kibicami zdobyć trzy punkty.


Jak w szatni reagujecie na opinię, że po ostatnim meczu potrzebny jest wam psycholog?W ogóle nie ma takiego tematu. Jest to dla nas niezrozumiałe. Dlaczego miałby nam być potrzebny psycholog, skoro gramy dobrze i brakuje tylko zwycięstwa. Skupmy się przede wszystkim na najbliższym rywalu z Bielska, bo jeśli wygramy, to może być to początek fajnej serii (w poprzedniej rundzie wygraną z Podbeskidziem GieKSa rozpoczęła passę 5 meczów bez porażki – przyp. red.).


Punkty tracą wszyscy od początku piłkarskiej wiosny i nic nie jest przesądzone. Co sądzisz o dotychczasowych wynikach?Wszyscy wiedzieli, że ta runda będzie dużo trudniejsza. Trzeba szanować handicap, który osiągnęliśmy w tamtej rundzie. Chojniczanka odnotowała ostatnio szósty remis z rzędu licząc listopad poprzedniego roku. Wszystkim jest ciężko. Skupiamy się na sobie, ale wiemy, że wszyscy będą tracić punkty.  

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.