Szymon Sobczak gościem Magazynu Fortuna 1 Ligi

19 sie 2019 Udostępnij

Za nami emocje związane z 4. kolejką Fortuna 1 Ligi. W miniony weekend nie brakowało ciekawych rezultatów. Porażki Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, Podbeskidzia Bielsko-Biała oraz Miedzi Legnica sprawiły, że na zapleczu PKO Ekstraklasy nie ma już niepokonanych drużyn. O tym oraz o wielu innych kwestiach porozmawiamy w kolejnym wydaniu magazynu Fortuna 1 Ligi. Transmisja w Polsacie Sport.

Kto tym razem będzie gościem Marcina Feddka? Oprócz stałych ekspertów w postaci Janusza Kudyby oraz Tomasza Łapińskiego, będzie to piłkarz Stomilu Olsztyn, Szymon Sobczak, który z pewnością odpowie na wiele pytań dotyczących ekipy ze stolicy Warmii i Mazur. Olsztynianie rozpoczęlli zmagania ligowe od dwóch porażek, aby w kolejnych dwóch konfrontacjach zainkasować komplet punktów.

 

Ponadto w programie zostanie zaprezentowana rozmowa z Arturem Kurasiewiczem - człowiekiem, który od 15 lat związany jest z polonijnym klubem Stal Mielec Nowy Jork.

 

Prowadzący: Marcin Feddek,

Gość: Szymon Sobczak (zawodnik Stomilu Olsztyn),

Eksperci: Janusz Kudyba, Tomasz Łapiński.

 

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi o godz. 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.