Szymon Grabowski nowym trenerem Lechii Gdańsk

14 cze 2023 Udostępnij

Szymon Grabowski został nowym szkoleniowcem Lechii Gdańsk. Kontrakt trenera z klubem będzie obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku.

Porozumienie z trenerem Grabowskim zbiega się w czasie z rozpoczęciem przygotowań do sezonu 2023/2024. Nowy szkoleniowiec Biało-Zielonych poprowadzi dzisiaj (14 czerwca) swój pierwszy trening z drużyną.

Szymon Grabowski pochodzi z Rzeszowa. To z tamtejszą Resovią odnosił w swojej dotychczasowej trenerskiej karierze największe sukcesy. W latach 2017-2020 notował kolejne awanse do wyższych klas rozgrywkowych. W sezonie 2017/2018 z III do II ligi, natomiast w kampanii 2019/2020 z II ligi do zaplecza polskiej Ekstraklasy. Następnie przeniósł się do Podhala Nowy Targ, by w lipcu 2022 roku przejąć stery w Stomilu Olsztyn. Z „Dumą Warmii” był o krok od awansu z II do I ligi. 11 czerwca 2023 roku w meczu o awans z Motorem Lublin, Stomil musiał uznać wyższość rywala dopiero w rzutach karnych.

 

Powodzenia i wielu sukcesów w barwach Lechii Gdańsk!ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.