Szlachetna Paczka GKS-u Katowice

18 lis 2018 Udostępnij

Wielosekcyjna GieKSa oraz stowarzyszenie „SK1964” kolejny raz przyłączają się do ważnej akcji społecznej. W tym roku chcemy przygotować Szlachetną Paczkę dla Pani Ani, która samotnie wychowuje synów Sebastiana i Marcina.

Przed urodzeniem synów pani Ania pracowała w sklepie jako kasjerka, później poświęciła się wychowywaniu dzieci i zajmowaniu domem. Budżet rodziny składał się głównie z dochodów męża. Pięć miesięcy temu pani Anna - w trosce o bezpieczeństwo swoje i dzieci - postanowiła odejść od agresywnego męża, który stosował wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. Z pomocą Ośrodka Interwencji Kryzysowej, który zapewnił m.in. pomoc psychologiczną i prawną pani Annie, rodzina stopniowo stara się stanąć na nogi, lecz obecna sytuacja materialna stanowi poważną barierę w tym procesie. Ze względu na wiek Marcina, nie jest w stanie, mimo szczerych chęci, podjąć pracy, ale to właśnie synowie dają jej siłę i motywację do walki ze wszystkimi przeciwnościami. Aktualnie rodzina utrzymuje się tylko z alimentów (900 zł). Po odliczeniu wydatków na utrzymanie mieszkania, rodzinie zostaje na życie 120 zł na osobę.Cała GieKSa – sportowcy wszystkich sekcji, pracownicy klubu oraz katowiccy kibice, wzorem poprzednich lat, przygotuje Szlachetną Paczkę, która ma sprawić, by nadchodzące święta były dla Pani Ani, Sebastiana i Marcina udane. Jak możecie dołączyć akcji? Listę niezbędnych potrzeb materialnych znajdziecie poniżej. Rzeczy można zostawiać w kasach biletowych na meczach piłki nożnej, siatkówki  oraz codziennie na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej w pokoju 148 (dział marketingu). Zbiórka trwa do 3 grudnia.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.