Szkoleniowy weekend w Niecieczy

8 sty 2024 Udostępnij

17 i 18 lutego w Niecieczy odbędą się dwa wydarzenia skierowane do trenerów piłki nożnej organizowane przez klub Bruk-Bet Termalica. Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w zakresie szkolenia piłkarskiego zachęcamy do zapoznania się z szczegółowymi informacjami na temat każdego z nich. Linki z adresem stron znajdują się poniżej.

Pierwszym wydarzeniem są warsztaty trenerskie „Rozwój zespołu w oparciu o analizę wideo”, których celem jest zdobycie wiedzy oraz praktycznych umiejętności wykonania analizy gry własnego zespołu w oparciu o dostępne na runku programy wideo.

Prowadzącym warsztaty będzie Tomasz Ligudziński - trener z licencją UEFA Elite Youth A, aktualnie dyrektor sportowy NKP Podhale Nowy Targ. Wcześniej w latach 2016 – 2020 pełnił w Podhalu rolę trenera oraz koordynatora grup młodzieżowych. Następnie pracował w AP AKS SMS Łódź oraz Akademii Piłkarskiej Rakowa Częstochowa. Ukończył kurs analityka PZPN.  

>>> PRZEJDŹ DO STRONY WARSZTATÓW <<<

Dzień później w niedzielę 18 lutego odbędzie się już 6. edycja Bruk-Bet Termalica Conference. Nadchodząca konferencja zatytułowana jest „Pole karne – strategiczny obszar boiska” i poświęcona będzie taktycznym aspektom współczesnej piłki nożnej

Prelegentami podczas lutowej konferencji będą: Bartłomiej Zalewski (Trener Koordynator Młodzieżowych Reprezentacji Polski), Artur Skowronek (Trener UEFA PRO) oraz Tomasz Ligudziński (Dyrektor Sportowy NKP Podhale Nowy Targ).

>>> PRZEJDŹ DO STRONY KONFERENCJI TRENERSKIEJ <<<

Organizatorem szkoleń jest Klub Bruk-Bet Termalica wraz Akademią Piłkarską „Słoni”, a partnerem technicznym sieć sklepów piłkarskich R-GOL

Oba wydarzenia odbywają się pod patronatem Zespołu Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN. Certyfikat udziału jest równoznaczny z przyznaniem godzin (punktów) do przedłużenia licencji trenerskiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.