Szkoleniowy weekend w Niecieczy

18 lis 2022 Udostępnij

W weekend 25 i 26 listopada w Niecieczy odbędą się dwa wydarzenia skierowane do trenerów piłki nożnej organizowane przez Klub Bruk-Bet Termalica. Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w zakresie szkolenia piłkarskiego zachęcamy do zapoznania się z szczegółowymi informacjami na temat każdego z nich. Linki z adresem stron znajdują się poniżej.

Pierwszym wydarzeniem są warsztaty trenerskie „Organizacja gry zespołu przy obronie pola karnego”, których celem jest pogłębienie wiedzy z zakresu obrony indywidulanej i zespołowej oraz praktycznych umiejętności programowania środków treningowych doskonalących zachowania defensywne w oparciu o poznane zasady.

 

Prowadzącym warsztaty będzie Krzysztof Lipecki: ostatnio trener II – ligowego zespołu Hutnik Kraków (sezon 2021/2022), w przeszłości trener sztabu Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa, I liga) oraz zawodnik klubów szczebla centralnego (I i II liga). Doktor nauk o kulturze fizycznej (specjalność teoria sportu), członek Wydziału Szkolenia MZPN.

 

>>> PRZEJDŹ DO STRONY WARSZTATÓW <<<

 

Dzień później w sobotę 26 listopada odbędzie się już 4. edycja Bruk-Bet Termalica Conference. Tegoroczna konferencja zatytułowana jest „Przewaga taktyczna jako element strategii meczowej” i poświęcona będzie taktycznym aspektom współczesnej piłki nożnej.

 

Prelegentami będą: Miłosz Stępiński (Trener Reprezentacji Polski U20), Ireneusz Pietrzykowski (Trener ŁKS Łagów – 3 liga) oraz Tomasz Włodarek (Asystent Trenera GKS Katowice – 1 liga).

 

>>> PRZEJDŹ DO STRONY KONFERENCJI TRENERSKIEJ <<<

 

Organizatorem szkoleń jest Klub Bruk-Bet Termalica wraz Akademią Piłkarską BBT, a partnerem technicznym sieć sklepów piłkarskich R-GOL. 

 

Oba wydarzenia odbywają się pod patronatem Zespołu Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN. Certyfikat udziału jest równoznaczny z przyznaniem godzin (punktów) do przedłużenia licencji trenerskiej.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.