Stomil utrzymał się w lidze!

29 maj 2017 Udostępnij

Drutex-Bytovia w niedzielę zgarnęła bardzo ważne trzy punkty. Dzięki zwycięstwu "Czarne Wilki" awansowały na pozycję barażową. Stomil Olsztyn mimo porażki jest już pewny utrzymania w Nice 1 lidze.

W 6. minucie było groźnie pod bramką Stomilu! Kamiński przedarł się prawą stroną i mocno dośrodkował w pole karne. Tam uderzał Wacławczyk, ale jego strzał został zablokowany. W 11. minucie Klichowicz zagrał do Surdykowskiego, a ten trafił w słupek. W 18. minucie z wolnego próbował Kamiński, a Skiba miał ogromne kłopoty przy strzale.

 

W 36. minucie zaatakował Stomil. Uderzał Nishi, a piłka przeleciała nad poprzeczką. Tuż przed przerwą zakotłowało się w polu karnym Stomilu, ale piłka nie znalazła drogi do siatki.

 

Po zmianie stron groźnie główkował Rzuchowski, ale na tablicy wyników nadal widniał remis 0:0. W 62. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Drutex-Bytovii po zagraniu ręką. Do piłki podszedł Surdykowski i pokonał Skibę. W 72. minucie znowu bliski trafienia był Surdykowski.

 

W 82. minucie kapitalną paradą popisał się Bieszczad po strzale Biedrzyckiego. Do końca spotkania wynik nie uległ jednak zmianie i zespół Drutex-Bytovii zainkasował bardzo ważne trzy punkty w kontekście utrzymania. 

 

SKRÓT SPOTKANIA

 

Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)

 

1:0 Surdykowski 64’ k.

 

Żółte kartki: Fran Gonzales, Wilczyński, Klichowicz – Kun, Wełnicki, Głowacki, Żwir.

 

Sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom)

 

Drutex-Bytovia: Bieszczad, Wilczyński, Fran Gonzalez (76' Bielak), Wróbel (46' Bąk), Kamiński, Rzuchowski, Wilk (78' Monterde), Klichowicz, Wolski, Wacławczyk, Surdykowski.  

 

Stomil: Skiba - Ziemann, Biedrzycki, Czarnecki, Wełnicki, Jegliński, Głowacki (70' Biedrzycki), Nishi, Kun, Ratajczak, Szewczyk (74' Żwir). 

 

 

 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.