Startuje Olimpia Biznes Klub!

23 paź 2017 Udostępnij

Nowy projekt, który został wcielony w życie przy klubie piłkarskim Olimpia Grudziądz stanowi pomysł dość przełomowy. Pomaga on nie tylko drużynie, ale również przedsiębiorcom. Ułatwia im bowiem nawiązywanie nowych kontaktów w świecie biznesu.

Pozyskanie partnerów, którzy wspieraliby klub sportowy wcale nie jest prostym zadaniem. Wiele klubów zastanawia się więc skąd czerpać fundusze, które są niezbędne do rozwoju klubu. Przed podobnym problemem stanęła drużyna piłkarska Olimpia Grudziądz. Wtedy właśnie członkowie zarządu postanowili wcielić w życie projekt, który działa i odnosi sukcesy przy kilku innych klubach sportowych, czyli otworzyć Klub Biznesu. Został on uruchomiony w październiku 2017 roku i zyskał nazwę Olimpia Biznes Klub.

 

Organizacja, jaką jest Klub Biznesu ma na celu zrzeszenie przedsiębiorców zarówno z firm działających w Grudziądzu, jak i w innych częściach Polski. Dzięki przystąpieniu przedstawicieli różnego rodzaju firm do organizacji możliwe jest pozyskiwanie środków finansowych potrzebnych do dalszego rozwoju drużyny.

 

 

Jednakże nie tylko klub sportowy zyskuje wiele dzięki Klubowi Biznesu. Korzyści odnoszą także sami przedsiębiorcy, którzy przystępują do projektu. Na organizowanych cyklicznie śniadaniach biznesowych mają oni możliwość nawiązywania kontaktów z przedstawicielami innych firm. Dzięki temu mają oni ułatwione zadanie w realizowaniu różnego rodzaju transakcji. Klub umożliwia więc w ten sposób klubowiczom rozwijanie ich własnych biznesów. Ponadto KB pomaga przedsiębiorcom w planowaniu oszczędności oraz wdrażaniu nowych technik sprzedaży oferowanych produktów i usług.

 

Kluby Biznesu działają obecnie już w 10 polskich miastach. Do projektu przyłączyło się już ponad 2 tysiące firm z całego kraju, co umożliwia przedsiębiorcom zawieranie kontaktów biznesowych nie tylko w obrębie miasta, w którym działa dany Klub, ale również w innych częściach Polski. Dodatkowe ułatwienie w nawiązywaniu nowych relacji stanowi fakt, że na różnych spotkaniach biznesowych spotkać można klubowiczów z pozostałych KB.

 

 

Poza tym, że klubowicze mają ułatwione zadanie w zawieraniu znajomości biznesowych, Klub Biznesu zapewnia im również dodatkowe atrakcje. Członkowie KB mają możliwość między innymi wyjazdów na mecze swojej drużyny, ligi mistrzów czy też Reprezentacji Polski, grę w golfa, pojedynki na torze gokartowym, strzelanie lub degustację alkoholi z całego świata.

 

Jak więc widać, z przyłączenia się do Klubu Biznesu korzyści czerpią obydwie strony – zarówno klub sportowy, jak i przedstawiciele firm. Jeżeli ktoś chciałby sprawdzić, jak w praktyce wygląda spotkanie biznesowe oraz poznać dokładne założenia i cele Klubu Biznesu, może przyjść na śniadanie biznesowe, które odbędzie się 26 października w Hotelu Rudnik lub już teraz zarejestrować się na: www.spotkaniebiznesowepazdziernik.evenea.pl

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.