Stalowcy wracają do treningów

4 gru 2017 Udostępnij

Po krótkich urlopach, 4 grudnia do zajęć powrócą piłkarze FKS Stal Mielec. Przy Solskiego 1 czeka ich cykl treningów jeszcze przed świąteczną przerwą. Znany jest plan Stali na zimowe przygotowania.

Po 19. kolejkach piłkarskiej Nice 1 Ligi Stal Mielec plasuje się na miejscu 5., do pozycji dającej awans do ekstraklasy traci zaledwie 3 punkty. Po ostatnim meczu ligowym 25 listopada Biało-Niebiescy wyjechali na urlopy, które zakończą się 4 grudnia.


– Od 4 grudnia rozpoczynamy pracę, trenujemy dwa razy dziennie, później indywidualne rozpiski, święta, czas z rodziną i wracamy do zajęć 8 stycznia. Mam nadzieję, że optymalnie przygotowani, z chłodną głową – mówi trener Stali Zbigniew Smółka.

 

Plan przygotowań FKS Stal Mielec – zima 2018:


Miejscem przygotowań będzie baza Stadionu Miejskiego przy Solskiego 1, w tym nowo powstałe boisko ze sztuczną trawą i oświetleniem oraz przyjazny Klubowi Joy Fitness Club.

 

Od 16 grudnia rozpocznie się przerwa świąteczna, która potrwa blisko 3 tygodnie. W tym czasie piłkarze trenować będą indywidualnie.


Na 8 stycznia zaplanowano pierwszy trening w nowym 2018 roku. 


20 stycznia – pierwszy mecz kontrolny z ekstraklasową Cracovią w Krakowie.


27 stycznia – drugi mecz kontrolny, rywal poszukiwany ze względu na rezygnację z terminu jednej z ekstraklasowych drużyn.


3 lutego – TURNIEJdawnychMISTRZÓW Mielec 2018 z udziałem:
Pogoń Lwów (Mistrz Polski 1922, 1923, 1925, 1926)
Stal Rzeszów (Puchar Polski 1975)
Szombierki Bytom (Mistrz Polski 1980)
Stal Mielec (Mistrz Polski 1973, 1976)
od godz.12.00 do 17.00 na nowo powstałym boisku ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem Stadionu Miejskiego przy Solskiego 1.


Od 5 do 16 lutego – zgrupowanie w tureckim Goldcity Sport Complex. Tamże 3 mecze (8, 11, 14 lutego), rywale w trakcie kontraktowania.


24 lutego – zakończenie przygotowań wyjazdem w słowackie Tatry na mecz z FK Poprad.


3 marca – inauguracja rundy wiosennej z Olimpią w Grudziądzu.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.