Spotkanie z kibicami Podbeskidzia

14 lip 2017 Udostępnij

Prezes klubu oraz dyrektor sportowy Podbeskidzia Bielsko-Biała spotkają się z kibicami w celu przedstawienia aktualnej sytuacji w klubie. Odpowiedzą także na pytania ze strony kibiców.

To początek cyklu spotkań kierownictwa klubu z sympatykami Podbeskidzia. Celem tej inicjatywy jest poprawa komunikacji na linii klub-kibice oraz poprawa jakości funkcjonowania klubu na podstawie sugestii płynących ze strony kibiców. Doceniając zaangażowanie kibiców w życie klubu i dużą liczbę stałych karnetowiczów, którzy od lat wspierają klub Zarząd pragnie, aby kibice byli na bieżąco informowani o działaniach klubu i mieli także możliwość omówienia z osobami decyzyjnymi kluczowych kwestii dla TS Podbeskidzie.

 

Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą środę 19 lipca o godzinie 17:00 na sali konferencyjnej stadionu miejskiego, klub reprezentować będzie Tomasz Mikołajko - prezes zarząu, oraz Andrzej Rybarski pełniący od 1 lipca funkcję dyrektora sportowego.

 

W związku z ograniczoną liczbą miejsc kibice chętni do uczestnictwa w spotkaniu proszeni są o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową. Na spotkanie zaproszone zostaną osoby wg listy utworzonej na podstawie kolejności zgłoszeń.

 

Zgłoszenia należy kierować na adres: bilety@tspodbeskidzie.pl

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.