Spotkanie w dole tabeli

17 mar 2017 Udostępnij

Przed Wisłą Puławy kolejny wyjazdowy mecz. Tym razem po przejechaniu ponad 500 km wiślacy zmierzą się w Głogowie z tamtejszym Chrobrym, któremu po jesiennej potyczce mają coś do udowodnienia.

Przypomnijmy w sierpniu ubiegłego roku pod wodzą trenera Roberta Złotnika Wisła Puławy stoczyła z sobotnim przeciwnikiem jeden z najbardziej zaciętych bojów w ramach rozgrywek Nice 1 Ligi. Zwycięsko z tej batalii ostatecznie wyszli głogowianie, pokonując beniaminka 4:3 i przesądzając o losach spotkaniach w ostatnich 7 minutach. Do przerwy było jednak 1:1. Według Fortuny kurs na remis po pierwszej połowie wynosi 2.03. Obecny trener Wisły Adam Buczek podchodzi do meczu na chłodno.

 

– Nie patrzę na to spotkanie przez pryzmat rewanżu, chociaż ten jesienny mecz z tego co widziałem i słyszałem był trochę szalony. Bardziej jak rewanż interesuje nas przebieg sobotniego spotkania. Patrząc na obecny układ tabeli jedziemy do Głogowa na bardzo ważne spotkanie, chociaż trzeba pamiętać, że wszystkie potyczki są istotnie, nie istnieje coś takiego jak mniej lub bardziej ważny mecz. Musimy zagrać na swoim poziomie, pokazać optimum naszych możliwości i wtedy będę spokojny o wynik – wyjaśnia trener Buczek.

 

Czy kibice w Głogowie będą świadkami równie szalonego spotkania i gradu goli? Kurs na więcej niż jedną bramkę w meczu wynosi 1.27. Początek spotkania w sobotę – 18 marca – o godz. 18:00.

 

 



ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.