Spotkanie sąsiadów w tabeli

10 mar 2017 Udostępnij

W sobotę o godzinie 17:00 w Siedlcach spotkają się sąsiedzi Nice 1Ligi. Ósma Pogoń podejmie siódmy w tabeli Górnik Zabrze. 14-krotny mistrz Polski poprzednio gościł w Siedlcach w 2000 roku przy okazji rozgrywek Pucharu Polski.

Obie drużyny diametralnie różnie rozpoczęły wiosenne zmagania na boiskach Nice 1 Ligi. Pogoń zanotowała dotkliwą porażkę w Nowym Sączu. Natomiast Górnik skromnie pokonał u siebie GKS Tychy.

 

W nadchodzącym spotkaniu biało-niebiescy muszą uważać na żółte kartki. W kadrze Pogoni aż sześciu piłkarzy jest o jedną kartkę od zawieszenia. Podopieczni Marcina Broniszewskiego będą musieli uważać, gdyż już w 22 serii gier czeka ich starcie z ostatnim w tabeli MKS Kluczbork.

 

O jedną kartkę od zawieszenia są defensorzy siedlczan: Arkadiusz Jędrych, Mateusz Żytko, Tomasz Lewendowski i Daniel Chyła. Ponadto bliscy przekroczenia limitu są pomocnicy Daniel Dybiec oraz Grzegorz Tomasiewicz. Dybiec i Chyła mają po siedem kartoników, natomiast pozostała czwórka zebrała trzy upomnienia.

 

Pogoń i Górnik do tej pory mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Za każdym razem górą był zespół z Zabrza. W rundzie jesiennej Górnicy triumfowali 2:0 po dwóch trafieniach Romana Gergela.

 

 

– Mecz z trudnym przeciwnikiem, który wygrał pierwsze spotkanie w rundzie i przyjedzie pewny siebie. Natomiast my w Nowym Sączu zagraliśmy słabo i każdy czekał, aby czas szybko zleciał do kolejnego meczu, w którym będziemy mogli się zrehabilitować. Przed własną publicznością chcemy zaprezentować to, nad czym pracowaliśmy całą zimę i jestem pewny, że każdy z naszych zawodników da z siebie wszystko i powalczymy o trzy punkty – ptrzyznał przed meczem skrzydłowy Pogoni Michał Bajdur.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.