Spotkanie beniaminków

6 sie 2017 Udostępnij

Raków Częstochowa będzie niedzielnym rywalem Puszczy Niepołomice w 2. kolejce Nice 1 Ligi. To jedyny zespół, który w ubiegłym sezonie potrafił dwukrotnie pokonać zespół z Małopolski w meczu o punkty.

Tylko dwa zespoły potrafiły w ubiegłym sezonie wywieźć komplet punktów z Niepołomic. We wrześniu ubiegłego roku Puszcza przegrała właśnie z Rakowem 0:2 po dwóch bramkach Filipa Kowalczyka. Później już na wiosnę tego roku komplet punktów z Niepołomic wywiozła Warta Poznań.

 

O ile gorycz porażki po tym spotkaniu można było jeszcze przełknąć, tak rewanżowe spotkanie z kwietnia tego roku pozostało na dłużej w pamięci kibiców. Po bramce Dominika Zawadzkiego, Puszcza prowadziła wówczas 1:0 i wydawało się, że kontroluje boiskowe wydarzenia.

 

Kiedy w 79. minucie meczu Adam Czerkas doprowadził do wyrównania oba zespoły rozpoczęły walkę o pełną pulę. Sytuacje były po obu stronach, ale w doliczonym czasie gry Tomasz Margol dał zwycięstwo drużynie z Częstochowy. Kurs w Fortunie, że goście z Częstochowy wygrają obie połowy wynosi 11.

 

Puszcza Niepołomice znakomicie rozpoczęła sezon od zwycięstwa nad Chojniczanką 2:0. Z kolei beniaminek z Częstochowy zremisował bezbramkowo u siebie z Miedzią Legnica. Kurs w Fortunie, że spotkanie zakończy się bez remisu wynosi 1.69.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.