Spotkania z kibicami. Kluby gotowe do ligowej wiosny

28 lut 2019 Udostępnij

W ostatnim tygodniu wiele klubów Fortuna 1 Ligi zdecydowało się zorganizować specjalne wydarzenia, podczas których kibice mogli spotkać swoich ulubieńców.

Bardzo duże wydarzenie zorganizował Chrobry Głogów. Była to już trzynasta okazja do tego, aby kibice i wszyscy zawodnicy mogli spotkać się w jednym miejscu. W prezentacji uczestniczyli najmłodsi przedstawiciele klubu, a całe wydarzenie zwieńczone zostało prezentacją pierwszej drużyny. Z kolei o symbolicznej godzinie 19:46 swoją oprawę zaprezentowali kibice.

 

 

 

Zawodnicy Odry Opole zostali zaprezentowani z kolei na scenie Studenckiego Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego. Była to idealna okazja do tego, aby kibice mogli bliżej poznać nowych zawodników Odry takich jak Artur Krysiak, czy Dawid Błanik. Prezentacja odbyła się także w Częstochowie, gdzie tamtejszy lider Fortuna 1 Ligi symbolicznie rozpoczął najważniejszą rundę dla klubu od 20 lat. Nowy zawodnik Rakowa Patrick Friday Eze otwarcie przyznał, że chce pomóc drużynie w osiągnięciu celu, jakim jest awans.

 

Dzień Otwarty odbywał się z kolei w Stali Mielec. Kibice mogli spotkać się z zawodnikami, którzy oprowadzali fanów po klubowych pomieszczeniach, a także pomagali w zakupie karnetów. Zawodnicy mieli półgodzinne dyżury, podczas których wspomagali ich poszczególni członkowie sztabu szkoleniowego. Z kolei ŁKS Łódź został zaprezentowany podczas siatkarskich derbów - ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź.

 

Z kibicami spotkali się także gracze Podbeskidzia Bielsko-Biała i Wigier Suwałki. Podobnie jak w przypadku innych klubów była to idealna okazja do tego, aby kibice mogli zapoznać się z nowymi reprezentantami klubu. Podczas spotkania w Bielsku-Białej Damian Hilbrycht, Marko Roginici oraz Adrian Gomez odebrali koszulki Podbeskidzia z rąk Andrzeja Rybarskiego, dyrektora sportowego klubu.

 

Na boisku wszystkie drużyny będą mogły zaprezentować się już w najbliższy weekend. 22. kolejka Fortuna 1 Ligi rozpocznie się w piątek meczem Rakowa Częstochowa z Chrobrym Głogów.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.