Sobota w F1L: Remis w Niecieczy. Zwycięski Radomiak

14 wrz 2019 Udostępnij

Bruk-Bet zremisował z Wartą Poznań. Radomiak Radom wygrał drugi mecz z rzędu, a Chrobry nie zdołał wygrać drugiego meczu w tym sezonie.

Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Cichocki 28’, Mateusz Michalski 62’ - Tomasz Nawotka 64’

Pozostający w czubie tabeli Radomiak Radom podejmował Zagłębie Sosnowiec. Cichocki w pierwszej połowie otworzył wynik spotkania, zdobywając bramkę dla gospodarzy. W drugiej odsłonie radomianie podwyższyli prowadzenie, ale zawodnicy Zagłębia błyskawicznie odpowiedzieli, zdobywając kontaktową bramkę (2:1). Ostatecznie Radomiak Radom zwyciężył i po sobotniej serii gier zajmuje fotel lidera.

 

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

 

Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:1)
Bramki: Tomasz Nowak 19’

 

Puszcza Niepołomice, która imponuje w meczach wyjazdowych, znów nie przełamała się na swoim obiekcie. Podbeskidzie Bielsko-Biała w dziewiętnastej minucie wyszło na prowadzenie po kapitalnym trafieniu Tomasza Nowaka. Pomimo ambitnej postawy niepołomiczan to goście wracają do Bielska-Białej z kompletem punktów.

 

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

GKS Tychy - Wigry Suwałki 2:1 (1:0)

Bramki: Kacper Piątek 15’, Dario Kristo 90’ - Bartosz Szeliga 78’ (s)  

Mecz w Tychach pokazał, jak ważna jest walka do końca. GKS prowadził od szesnastej minuty meczu z Wigrami Suwałki 1:0. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie Wigry Suwałki doprowadziły do remisu po samobójczym gospodarzy, ale to nie był koniec emocji. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego Dario Kristo zdołał pokonać golkipera Wigier i to tyszanie dopisują do swojego konta trzy punkty.

 

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

 

Bruk-Bet Termalica - Warta Poznań 1:1 (1:0)
Bramki: Matej Jelić 47’ - Mateusz Kupczak 87’ (k)

To był mecz drużyn, które liczyły na przełamanie. Choć w pierwszej odsłonie nie zobaczyliśmy bramek, jej przebieg zwiastował jednak emocje w drugiej połowie. Tuż po zmianie stron to gospodarze wyprowadzili zabójczą akcję i wyszli na prowadzenie w spotkaniu z Wartą Poznań. W samej końcówce po przewinieniu piłkarzy z Niecieczy, został odgwizdany rzut karny – pewnie wykorzystany przez Wartę. Ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami.

 

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

 

GKS Jastrzębie - Chrobry Głogów 1:0 (0:0)
Bramki: Kamil Adamek 83’

GKS Jastrzębie mierzyło się na swoim terenie z Chrobrym Głogów, który musi zacząć regularnie zdobywać punkty. Gospodarze po remisie w ostatnim meczu z pewnością byli głodni sukcesu. Okazali się drużyną skuteczniejszą w spotkaniu i dopisali do swojego konta kolejne trzy oczka.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.