Sobota w F1L: Remis w Katowicach

8 paź 2021 Udostępnij

GKS Katowice prowadziły 2:0 w starciu z GKS Tychy, jednak ostatecznie podopieczni Artura Derbina wywalczyli jeden punkt.

GKS Katowice - GKS Tychy 2:2 (2:0)
Bramki: Patryk Szwedzik 8', 16' - Tomas Malec 82', Oskar Repka 85' (s)

 

Pierwsza połowa należa do gospodarzy, a dokładniej do duetu Adrian Błąd - Patryk Szwedzik. W 8. minucie skrzydłowy GKS Katowice popędził do końcowej linii i dośrodkował wzdłuż linii bramkowej, a tam do pustej bramki futbolówkę wpakował Patryk Szwedzik. Ten sam duet podwyższył wynik w 16. minucie. Gospodarze odzyskali piłkę w środkowej strefie boiska. Błąd wypatrzył Szwedzika, a ten wpadł w pole karne i uderzył tuż przy słupku. Podopieczni Artura Derbina nie mogli stworzyć żadnej sytuacji i na przerwę schodzili w złych humorach. Patryk Szwedzik w drugiej połowie powinien zamknąć spotkanie na Bukowej, jednak 19-latek tym razem był nieskuteczny. Wykorzystali to goście w samej końcówce spotkania. Najpierw Tomas Malec z najbliższej odległości zdobył gola kontaktowego, a kilka minut po dośrodkowaniu Łukasza Grzeszczyka z rzutu wolnego Oskar Repka zaskoczył swojego golkipera i derby zakończyły się remisem. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.