Sobota w F1L: Podział punktów w Niepołomicach i zwycięstwo Wisły

11 mar 2023 Udostępnij

W sobotę Fortuna 1 Liga gościła w Niepołomicach, gdzie padł remis 1:1 oraz w Krakowie. Wisła Kraków zwyciężyła po ciężkim meczu z GKS-em Tychy. Mecz w Niecieczy został odwołany z powodów warunków atmosferycznych.

Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice

Bramki: Ivan Nekić 33' (s) - Jakub Wróbel 68' 

 

Ciężkie warunki atmosferyczne przywitały obie drużyny w Niepołomicach. Pierwsze minuty meczu toczyły się z przewagą gości z Katowic. Wynik spotkania w 33. minucie meczu samobójczym trafieniem otworzył Ivan Nekić. Było to jedyne trafienie przed przerwą. Inicjatywę w drugiej części gry przejęli piłkarze z Nowego Sącza, lecz to GKS w 57. minucie stanął przed szansą podwyższenia wyniku. Karnego na bramkę nie wykorzystał jednak Jakub Arak, a świetną interwencją popisał się Karl-Romet Nomm. W 68. minucie spotkania do wyrównania strzałem głową doprowadził Jakub Wróbel i tym samym ustalił wynik meczu na 1:1.

 

SKRÓT MECZU OBEJRZYSZ TUTAJ

 

Wisła Kraków - GKS Tychy 1:2 (0:0)

Bramki: Bartosz Jaroch 53', Luis Fernandez 96' (k)- Krzysztof Wołkowicz 66' (k) 

 

Ángel Rodado już na początku spotkania mógł wpisać się na listę strzelców. Silnym uderzeniem z woleja nie zdołał jednak pokonać Jałochy. Pomimo licznych bramkowych szans i przewagi Wisły Kraków, oba zespoły schodziły do szatni przy bezbramkowym remisie dzięki bardzo dobrej dyspozycji Konrada Jałochy. Wiślacy w 53. minucie w końcu dopięli swego i to oni wyszli na prowadzenie w meczu za sprawą Bartosza Jarocha. Do remisu doprowadził Krzysztof Wołkowicz, który wykorzystał rzut karny w 66. minucie. Końcówkę spotkania goście kończyli w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce Radeckiego. Bramkę na wagę trzech punktów w 96. minucie meczu zdobył Luis Fernandez, pewnie wykonując jedenastkę. 

 

 

 

 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Puszcza Niepołomice

Mecz odwołany z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.