Sobota w F1L: Podbeskidzie i Chrobry z przełamaniem. Odra bez wygranej

24 sie 2019 Udostępnij

W sobotę przełamało się Podbeskidzie, które wygrało z Olimpią. Pierwszy punkt po remisie ze Stomilem Olsztyn zdobył Chrobry Głogów. Mariusz Rumak do utrzymania stanowiska potrzebował wygranej z Radomiakiem Radom, a spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Klub z Opola nie wydał w tej sprawie jeszcze komunikatu.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz 2:1 (1:0)
Bramki: Aleksander Komor 14', Tomasz Nowak 54' - Jakub Łukowski 80'

 

Na brak emocji nie mogli narzekać kibice, którzy przybyli na stadion Podbeskidzia. Podopieczni Krzysztofa Brede szybko otworzyli wynik, ale Olimpia nie poddawała się i raz za razem w bramce musiał wykazywać się Polacek. W drugiej połowie "Górale" wykorzystali błąd Olimpii i było 2:0. Piękną kontaktową bramkę zdobył Jakub Łukowski, ale gości w sobotę było stać na tylko tyle. Olimpia zanotowała czwartą porażkę z rzędu, a Podbeskidzie przełamało się po dwóch przegranych.

 

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 0:0

 

Pierwsze punkty w tym sezonie zdobyli gracze Chrobrego Głogów. Podopieczni Ivana Djurdjevicia pierwszy raz zachowali czyste konto, co pozwoliło na zatrzymanie rozpędzonego Stomilu Olsztyn, który wygrał trzy ostatnie starcia. W Głogowie ten jeden punkt z pewnością będzie odbierany, jako mały krok w kierunku wyjścia z kryzysu.

 

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾ 

Odra Opole - Radomiak Radom 0:0

 

Mariusz Rumak do utrzymania stanowiska trenera Odry Opole potrzebował zwycięstwa z Radomiakiem oraz przynajmniej 4 punktów w dwóch kolejnych meczach - tak głosił oficjalny komunikat klubu. 42-letniemu szkoleniowcowi nie udało się spełnić pierwszego warunku, bo w sobotę Odra zremisowała bezbramkowo z Radomiakiem. Po 6. kolejkach drużyna z Opola ma na swoim koncie 2 punkty, a podopieczni Dariusza Banasika 8 "oczek". 

 

BRAMKI 6. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGIZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.