Sobota w F1L: lider tabeli zatrzymany

27 kwi 2024 Udostępnij
Fot. stalrzeszow.pl

W sobotnich spotkaniach lider tabeli został zatrzymany przez Stal Rzeszów.

Stal Rzeszów - Lechia Gdańsk 4:2 (1:0)
Bramki:
Andreja Prokić 36', Jesus Antonio Diaz Gómez 55', Karol Łysiak 63', 82' (K) - Łukasz Zjawiński 66, 90'+4 (K)

Goście już w 4. minucie byli bliscy objęcia prowadzenia, jednak piłka wylądowała w rękach bramkarza. W 36. minucie zespół z Rzeszowa skonstruował groźną akcję po której Andreja Prokić pokonał defensywę Lechii. Drugą część spotkania równie świetnie rozpoczął zespół z Rzeszowa i już w 55. minucie Jesus Diaz podwyższył prowadzenie. Trzeci cios zadał przyjezdnym w 63. minucie Karol Łysiak i wydawało się, że Lechia nie wyjdzie z tych opałów. Trzy minuty później sędzia podktował jednak rzut karny, który wykorzystał Łukasz Zjawiński, kilkanaście minut później rzut karny został podyktowany również dla Stali, a ta trafiła poraz czwarty w tym spotkaniu. W doliczonym czasie gry Łukasz Zjawiński zdobył drugą bramkę z rzutu karnego. Stal Rzeszów pokonała lidera tabeli. 

GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0)
Bramki:
Bartosz Śpiączka 11', Nemanja Nedić 85'

Spotkanie w Tychach otworzył Bartosz Śpiączka w 11. minucie meczu. Na drugiego gola musieliśmy czekać aż do 85. minuty. Wynik spotkania ustalił Nedić, który zdobył bramkę po uderzeniu głową. Mimo, że w drugiej połowie goście stwarzali zagrażające akcje, to jednak nie udało im się pokonać bramkarza tyszan. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.