Sobota w F1L: GKS Katowice podtrzymuje dobrą passę

26 sie 2023 Udostępnij
1liga.org

Piłkarze z Katowic kontynuują serię meczów bez porażki. Motor zwyciężył z Polonią, a Górnik Łęczna pokonał Wisłę Płock 1:0.

GKS Katowice - Resovia Rzeszów 3:0 (2:0)

Bramki: Arkadiusz Jędrych 9', Grzegorz Rogala 45', Mateusz Marzec 90'


W 9. minucie piłkę w polu karnym zgarnia Arkadiusz Jędrych i po minięciu jednego z piłkarzy Resovii umieszcza piłkę w siatce, wyprowadzając GKS na prowadzenie. Druga bramka to już płaski strzał Sebastiana Bergiera obok słupka bramki. Gospodarze mogli prowadzić już 3:0, ale Adrian Błąd znalazł się na pozycji spalonej. Trzecie trafienie było autorstwa Marca, który wykończył dośrodkowanie Brzozowskiego. 

 

Polonia Warszawa - Motor Lublin 0:1 (0:1)
Bramka:
Bartosz Wolski 77'

Długo nam było czekać na pierwszą bramkę w meczu w Warszawie. Gol Mateusza Michalskiego z 20. minuty meczu został anulowany. Dopiero w 77. minucie Piotr Ceglarz wypatrzył w polu karnym Bartosza Wolskiego, który z pierwszej piłki skierował piłkę do bramki Polonii Warszawa. Ostatnie minuty meczu należały do Łukasza Budziłka, który dwukrotnie uratował gości przed stratą bramki!

Górnik Łęczna - Wisła Płocks 1:0 (1:0)
Bramka:
Marko Roginić 6'

Szybkie otwarcie wyniku w Łęcznej, bo już w 6. minucie Marko Roginić strzałem głową pokonuje Bartłomieja Gradeckiego. Goście próbowali wyrównać stan meczu, lecz dobrze w bramce Górnika spisywał się Maciej Gostomski. Piłkarze gospodarzy dalej niepokonani w tym sezonie Fortuna 1 Ligi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.