Sobota w F1L: Górnik pokonał Radomiaka

26 wrz 2020 Udostępnij

Miedź Legnica zremisowała z Koroną Kielce, a Górnik Łęczna wygrał z Radomiakiem Radom i ma na swoim koncie 12 punktów.

Miedź Legnica - Korona Kielce 1:1 (0:1)
Bramki: Kamil Zapolnik 79' (k) - Marcel Gąsior 2'

 

Korona Kielce bardzo dobrze rozpoczęła spotkanie, kiedy to Marcel Gąsior po dośrodkowaniu w pole karne wpakował futbolówkę do bramki przeciwników. Goście w pierwszej połowie mieli jeszcze kilka dobrych okazji do tego, aby podwyższyć wynik meczu, ale dobrze w bramce spisywał się Mateusz Hewelt. W drugiej połowie Korona miała rzut karny, a do piłki podszedł Marcel Gąsior, który chciał "panenką" pokonać golkipera, ale... nie trafił w światło bramki! Wykorzystała to Miedź, która również miała "jedenastkę" i potrafiłą ją wykorzystać za sprawą Kamila Zapolnika. Ostatecznie mecz zakończył się remisem. 

 

Górnik Łęczna - Radomiak Radom 2:1 (2:0)
Bramki: Paweł Wojciechowski 13', Bartosz Śpiączka 28' - Karol Podliński 46'

 

W Łęcznej kibice obserwowali dobre spotkanie. Górnik w pierwszej połowie popisał się wysoką skutecznością. W 13. minucie wynik meczu otworzył Paweł Wojciechowski, a kilkanaście minut póxniej podwyższył Bartosz Śpiączka. Radomiak również miał kilka sytuacji, jednak nie potrafił ich wykorzystać. Goście kontaktowe trafienie zdobyli zaraz po przerwie, ale to było za mało, aby z Łęcznej wywieźć punkty. W końcówce bliski trafienia był Świdzikowski, lecz ostatecznie nie trafił w światło bramki.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.