Sobota w F1L: Dwa remisy i zwycięstwo Ruchu

22 kwi 2023 Udostępnij

Dwa dzisiejsze spotkania zakończyły się podziałem punktów. Wygranym hitu miesiąca był Ruch Chorzów, który pokonał Wisłę Kraków 2:0.

Skra Częstochowa - Odra Opole 1:1 (0:1) 

Bramka: Piotr Nocoń 74', - Konrad Nowak 25'

 

Strzelcem pierwszej bramki w sobotnim spotkaniu Skry Częstochowy z Odrą Opole był Konrad Nowak. W 25. minucie meczu sfinalizował on dokładne dośrodkowanie Macieja Makuszewskiego. Gospodarze długo czekali na wyrównanie, bo aż do 74. minuty. Piotr Nocoń silnym strzałem z szesnastu metrów pokonał bramkarza gości. Inauguracyjne spotkanie na zmodernizowanym obiekcie Skry zakończyło się remisem 1:1. 

 

SKRÓT MECZU OBEJRZYSZ TUTAJ

 

Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2:0 (1:0) 

Bramki: Michał Feliks 31', Łukasz Moneta 70'

 

Strzelanie w hicie miesiąca rozpoczął w 31. minucie Michał Feliks. Kapitalnym uderzeniem z woleja po centrze Wójtowicza wyprowadził Ruch Chorzów na prowadzenie, ustalając wynik pierwszej połowy na 1:0 dla gospodarzy. Idealne wejście w meczu zaliczył Łukasz Moneta, który chwilę po pojawieniu się na boisku podwyższył wynik spotkania w Gliwicach. Ruch Chorzów po trzech meczach bez zwycięstwa zdobywa komplet punktów.

 

SKRÓT MECZU OBEJRZYSZ TUTAJ

 

 Puszcza Niepołomice - Apklan Resovia Rzeszów 0:0 (0:0)

 

 

Pierwsza połowa meczu w Niepołomicach nie przyniosła bramek. Najlepszą okazję do otwarcia wyniku spotkania mieli gospodarze. W 53. minucie po zamieszaniu w polu karnym piłka uderzyła w słupek bramki Apklanu Resovii Rzeszów. Bezbramkowy remis w 74. minucie uratował Branislav Pindroch, który obronił strzał Tomasza Wojcinowicza.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.