Sobota w F1L: Wysokie zwycięstwa gospodarzy

21 paź 2023 Udostępnij
1liga.org

Pierwsze spotkanie w sobote zakończyło się bezbramkowym remisem, lecz w kolejnych dwóch padło łącznie aż 7 bramek!

Stal Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec 0:0 (0:0)

Kilka minut przed przerwą Stal mogła prowadzić, lecz rzutu karnego nie wykorzystał Krzysztof Danielewicz. Początek drugiej połowy należał do piłkarzy z Sosnowca. Dzięki dobrej dyspozycji obu bramkarzy wynik nie uległ zmianie i w pierwszym sobotnim meczu nie oglądaliśmy bramek.

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (2:0)
Bramki
: Bartosz Śpiączka 12', Jan Hlavica (s) 36', Krzysztof Machowski 49'

W 12. minucie Bartosz Śpiączka odnalazł się w polu karnym i wyprowadził GKS Tychy na prowadzenie. Przed końcem pierwszej połowy Tyszanie podwyższyli wynik meczu za prawą gola samobójczego. W drugiej odsłonie gry trzecią bramkę dorzucił Krzysztof Machowski, który dobił odbitą piłkę przez bramkarza Podbeskidzia. Mecz mógł zakończyć się wynikiem 4:0, lecz gola nie uznał arbiter tego spotkania.

Miedź Legnica - Wisła Płock 4:0 (2:0)
Bramki:
Nemanja Mijušković 15', Marcel Mansfield 31', Nemanja Mijušković(k) 51', Bartosz Guzdek 88'

Worek z bramkami w 15. minucie otworzył Nemanja Mijušković, który precyzyjnym strzałem przy słupku pokonał bramkarza gości. Na 2:0 podwyższył Marcel Mansfield. Po przerwie swoje drugie trafienie w tym meczu dorzucił Mijušković, wykorzystując rzut karny, a wynik pod koniec spotkania ustalił Bartosz Guzdek.