Sobota w F1L: Chrobry wydłuża serię bez porażki

23 wrz 2023 Udostępnij
1liga.org

Na start sobotnich zmagań Resovia zremisowała z Polonią 1:1, a Wisła Kraków wysoko pokonała Motor Lublin. Kolejne trzy punktu do swojego dorobku dopisał również Chrobry Głogów.

Resovia Rzeszów - Polonia Warszawa (1:1) 1:1
Bramki:
Rafał Mikulec 45' - Marcin Kluska 19'

Pierwszy na listę strzelców wpisał się Marcin Kluska. Uderzeniem z powietrza pokonał bramkarza Resovii Rzeszów. Tuż przed przerwą w 45. minucie meczu wyrównał Rafał Mikulec, wykorzystując rzut karny. W drugiej połowie nie padały już bramki i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Motor Lublin - Wisła Kraków (0:2) 1:4
Bramki:
Arkadiusz Najemski 73' - Jesus Alfaro 22', Angel Rodado 29', (k) Angel Rodado 63', (k) Goku

W 22. minucie meczu błąd zawodnika Motoru wykorzystał Jesus Alfaro, który pomknął w kierunku bramki Łukasza Budziłka i otworzył wynik spotkania. Drugą bramkę zdobył kilka minut później Angel Rodado, który precyzyjnym strzałem wyprowadził Wisłę na dwubramkowe prowadzenie. W 63. minucie Hiszpan dołożył drugie trafienie. Arkadiusz Najemski w 74. minucie zanotował honorowe trafienie dla drużyny z Lublina, a tuż przed końcem meczu wynik na 1:4 ustalił Goku. Ostatnie minuty oba zespoły kończyły w osłabieniu po dwóch czerwonych kartkach zawodników gospodarzy oraz jednej Wisły Kraków.

Chrobry Głogów - Arka Gdynia (1:0) 1:0
Bramka:
Mikołaj Lebedyński 40'

W 40. minucie meczu Mikołaj Lebedyński idealnie przymierzył zza pola karnego i pokonał bramkarza Arki Gdynia, wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. W drugiej połowie szanse do wyrównania miał Karol Czubak, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Świetną interwencją popisał się Damian Węglarz. W 88. minucie spotkania drugą żółtą kartką ukarany został Kasjan Lipkowski. Mecz zakończył się zwycięstwem piłkarzy z Głogowa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.