Sobota w F1L: Odra wskakuje na pozycję lidera

2 wrz 2023 Udostępnij
1liga.org

Odra Opole po zwycięstwie nad Arka Gdynia, wskoczyła na pozycje lidera. Wisła Płock wysoko wygrała z Polonią Warszawa, a Górnik Łęczna okazał się lepszy od Znicza Pruszków.

Odra Opole - Arka Gdynia 1:0 (1:0)
Bramki: Din Sula 50',

Odra Opole wyszła na prowadzenie w 50. minucie meczu. Antczak wykorzystał błąd obrońcy Arki Gdynia i pomknął w kierunku bramki Pawła Lenarcika, po czym oddał strzał. Sparowane uderzenie piłkarza z Opola przejął Din Sula, który z kilku metrów wpakował piłkę do siatki gości. Piłkarze Wojciecha Łobodzińskiego kończyli mecz w osłabieniu po czerwonej kartce Martina Dobrotki i Michała Marcjanika.

 

Wisła Płock - Polonia Warszawa 3:0 (2:0) 
Bramki: Marcin Biernat 9', Łukasz Sekulski 26', Łukasz Sekulski (k) 53'

Marcin Biernat jako pierwszy wpisał się na listę strzelców. Otworzył wynik spotkania już w 9. minucie. Kolejne trafienie z rzutu karnego dołożył Łukasz Sekulski, który w drugiej odsłonie gry ponownie pokonał bramkarza gości z jedenastu metrów ustalając wynik meczu na 3:0.
 

Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 0:1 (0:1)
Bramki: Egzon Kryeziu 43'

Na przerwę zawodnicy Górnika Łęczna schodzili z jednobramkową przewagą nad Zniczem Pruszków dzięki bramce Egzona Kryeziu. Słoweniec pięknym strzałem z woleja pokonał bramkarza Znicza Pruszków. Gospodarze kolejny mecz nie stracili bramki. 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.