Skrzecz zasilił GieKSę

4 sie 2017 Udostępnij

Kolejny zawodnik przy Bukowej. Został nim młody i utalentowany Oktawian Skrzecz.

Dwudziestoletni pomocnik, mierzący 176 cm wzrostu, rozpoczynał swoją przygodę z piłką w Lechii Gdańsk, z której jaku junior został wykupiony przez klub niemieckiej Bundesligi Schalke 04. Latem postanowił spróbować swoich sił w Śląsku Wrocław. Teraz został wypożyczony na rok do GieKSy.

 

- Spędziłem w Niemczech 4 lata. Sporo się tam nauczyłem i chcę to pokazać teraz w GKS-ie. W wejściu do sztani z pewnością pomoże mi znajomość z Pawłem Madryszem i Damianem Garbiacikiem, z którymi mialem okazję grać w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Chciałbym wywalczyć sobie miejsce w składzie GieKSy. Wierzę, że nasz zespół jest na tyle silny, by w każdym meczu walczyć o wygraną - mówi Skrzecz.


- Zgodnie z naszymi zapowiedziami do GKS-u trafił kolejny młodzieżowiec. Oktawian to ofensywny piłkarz, który z powodzeniem może grać na skrzydle i w środku pola. Pozyskanie Oktawiana nie oznacza, że kadra GKS-u jest już zamknięta. Cały czas sondujemy rynek i pracujemy nad możliwością wzmocnienia składu - podkreśla Dariusz Motała, menedżer piłkarskiej sekcji GieKSy.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.