Skrócić dystans do czołówki

9 wrz 2017 Udostępnij

Trójkolorowi w ramach 8. kolejki Nice 1 Ligi zmierzą się przy Bukowej z Wigrami Suwałki. Początek meczu w sobotę, 9 września o godzinie 18:00.

W sobotnie popołudnie na Bukową przyjedzie zespół ze strefy spadkowej. Drużyna z Suwałk w sześciu meczach ligowych jeszcze nie wygrała, zdobyła zaledwie dwa punkty i zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli pierwszoligowej. Kurs w Fortunie, że Wigry nie strzelą bramki wynosi 2.49. Podopieczni trenera Artura Skowronka, który w przeszłości prowadził katowicką drużynę, są w trudnej sytuacji i potrzebują punktów, by odbić się od dna. Do Katowic wrócą też w nowej roli byli zawodnicy GieKSy, a obecnie Wigier - Łukasz Budziłek, Adrian Jurkowski i Krzysztof Wołkowicz. 


Katowiczanie przystąpią do ósmej serii spotkań w lepszych nastrojach niż ich rywale. Trójkolorowi nie przegrali od trzech spotkań ligowych. Rosnącą formę potwierdzili także w ostatnią sobotę w sparingu z ekstraklasową Cracovią (2:2). Ewentualny komplet punktów pozwoliłby GieKSie zbliżyć się do czołowej piątki w tabeli, dlatego przy Bukowej panuje podwójna mobilizacja.


GieKSiarzom nigdy nie grało się lekko z drużyną Wigier. W sześciu dotychczasowych starciach ligowych GKS wygrał dwa mecze. W poprzednim sezonie gracze z Katowic przegrali u siebie 0:1 i 2:3 na wyjeździe. Z pewnością będą chcieli poprawić bilans bezpośrednich starć, co sprawi, że w sobotę czeka nas ciekawe widowisko. Kurs w Fortunie, że GKS Katowice wygra przynajmniej jedną połowę wynosi 1.47.


Przypominamy o promocji dla najmłodszych. Dzieci do 15. roku życia wejdą na mecz za darmo dzięki specjalnym voucherom, które można wymienić na bilety lub wejściówkom, które są do odebrania w kasach.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.