Skowronek o ofercie Wisły Płock: Liczą się inne wartości

31 lip 2019 Udostępnij

Wisła Płock po raz drugi złożyła ofertę pracy trenerowi PGE Stali Mielec Arturowi Skowronkowi. Opiekun mielczan po raz kolejny odmówił. - Na pewno była to bardzo dobra oferta, klub zarobiłby dobre pieniądze, ale w życiu pieniądze nie są najważniejsze. Są też inne wartości. Nie mogłem zrobić tego tej drużynie. Ona wyciągnęła mnie też jako trenera indywidualnie z trudnego momentu - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl trener Skowronek.

Łukasz Wiejak: Jest pan łasy na komplementy?

 

Artur Skowronek: Myślę, że każdy lubi dostawać komplementy. Ale ważne jest, żeby przy tym wszystkim nie odfruwać.

 

To, że wciąż jest pan trenerem PGE Stali Mielec a nie Wisły Płock związane jest z tym “nie odfruwaniem”? Wydawałoby się, że propozycja z Ekstraklasy dla człowieka z ambicjami to jest coś na co się czeka.

 

No tak, oczywiście. Pracuje się na co dzień po to, żeby funkcjonować na najwyższym poziomie w Polsce. Na pewno chcę wracać do tej Ekstraklasy, ale myślę że doświadczenie, które już złapałem spowodowało, że bardzo chłodno i analitycznie podszedłem do sprawy. Na pewno była to bardzo dobra oferta, klub zarobiłby dobre pieniądze, ale w życiu pieniądze nie są najważniejsze. Są też inne wartości. Ten zespół zbudowaliśmy ze sztabem, klubem rok temu i umówiliśmy się na konkretny cel. Nie mogłem zrobić tego tej drużynie. Ona wyciągnęła mnie też jako trenera indywidualnie z trudnego momentu. Razem go przetrwaliśmy i zrobiliśmy fajną robotę w tamtym sezonie. Chcę, chociaż w ten sposób, spłacić drużynie dług wdzięczności. Cholernie w nią wierzę i w to, że sami zrobimy tę Ekstraklasę.

 

Cały wywiad dostępny TUTAJ.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.