Sandecja rozgromi kolejnego rywala?

16 mar 2017 Udostępnij

Już w najbliższy piątek rusza 22. kolejka Nice 1 Ligi. Meczem inaugurującym będzie spotkanie Górnika Zabrze z Sandecją Nowy Sącz. Czy goście podtrzymają swoją kapitalną passę?

Zabrzanie po dwóch kolejkach rundy wiosennej mają na koncie po jednej wygranej i przegranej. W tabeli Nice 1 Ligi zajmują ósmą pozycję. W Zabrzu ciężko więc o optymizm. Na razie ciężar strzelania bramek wziął na siebie Łukasz Wolsztyński. Trafił on zarówno z GKS Tychy, jak i przed tygodniem w Siedlcach.

 

Zawodnicy Górnika zdecydowanie lepiej w tym sezonie radzą sobie u siebie. Spośród ośmiu wygranych aż sześć odniesionych zostało w domu. Warto dodać, że podopieczni Marcina Brosza na własnym boisku tracą zdecydowanie mniej goli niż na wyjazdach. Podobnie jest z bramkami strzelonymi przez zabrzan u siebie. Na Arenie Zabrze kibice Górnika mogli cieszyć z 16 strzelonych bramek.

 

Według oficjalnego sponsora Nice 1 Ligi – Fortuny, to że gospodarze strzelą gola jest niemal pewne. Kurs na bramkę dla Górnika wynosi 1.2.

 

Do Zabrza przyjeżdża jednak ekipa, która rundę wiosenną rozpoczęła rewelacyjnie. Po dwóch spotkaniach Sandecja ma komplet punktów, 9 strzelonych bramek i ani jednej straconej.  

 

Czy bramkarz gości znowu będzie bezrobotny? Stawiając na taką ewentualność 100 złotych można wygrać 500 złotych.   

Należy jednak pamiętać, że oba spotkania Sandecja grała w roli gospodarza. Na wyjazdach bilans zespołu z południa Polski przedstawia się następująco: trzy wygrane, trzy remisy i trzy porażki.

 

W rundzie jesiennej Sandecja pokonała Górnik Zabrze 2:0 po golach Trochima i Korzyma. Faworytem spotkania zdaniem Fortuny są gospodarze. Kurs na nich wynosi 2.2.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.