Sandecja porozumiała się ze Stalą!

10 maj 2017 Udostępnij

Na pięć kolejek przed końcem sezonu 2016/17 Nice 1 Ligi piłkarze Sandecji Nowy Sącz jej liderem i pewnym krokiem zmierzają w kierunku LOTTO Ekstraklasy. Jak wiadomo głównym problemem jest stadion, na którym piłkarze mieliby rozgrywać mecze w roli gospodarza na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Stadion w Nowym Sączu nie spełnia praktycznie żadnych wymagań jakie przed Klubem stawia podręcznik licencyjny PZPN-u. Największą bolączką jest brak podgrzewanej murawy, nieodpowiednia ilość zadaszonych miejsc oraz brak odpowiedniego zaplecza sanitarnego.

 

Przez długi czas zarówno w kuluarach, jak i oficjalnie mówiło się o trzech możliwych alternatywach, gdzie w okresie modernizacji  obiektu Sandecja miałaby rozgrywać mecze. W grę wchodził stadion w Niecieczy, obiekt Cracovii oraz Stali Mielec.

 

Każda z wymienionych opcji miała swoje plusy i minusy. Ostatecznie po wielu godzinach negocjacji, a także rozpatrywania wszystkich za i przeciw zdecydowano się, by piłkarze w razie uzyskania awansu domowe mecze ekstraklasy rozgrywali w Mielcu.

 

Bardzo duża w tym zasługa Prezydenta Miasta, Pana Ryszarda Nowaka. Włodarz miasta po raz kolejny udowodnił, że nie na darmo mówi się o nim, jako o największym kibicu Sandecji.

 

Zawarta wstępna umowa zakłada, że w Mielcu Sandecja grałaby do momentu, gdy w Nowym Sączu zakończy się konieczna modernizacja stadionu przy Kilińskiego 47.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.