Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie w Polsacie Sport Extra

3 lis 2018 Udostępnij

W meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi Sandecja Nowy Sącz podejmie GKS Jastrzębie. Zapowiada się świetne starcie spadkowicza z Ekstraklasy z świetnie spisującym się beniaminkiem. Transmisja spotkania od godziny 17:30 w Polsacie Sport Extra.

Gospodarze przystąpią do sobotniego spotkania po dwóch porażkach z rzędu. W ostatnim spotkaniu podopieczni Tomasza Kafarskiego musieli uznać wyższość Rakowa Częstochowa (0:2). Biało-czarni zajmują trzecią pozycję w tabeli, z kolei ich rywale plasują się na szóstym miejscu. Stawka spotkania jest duża, ponieważ drużyny dzielą od siebie tylko trzy punkty.

 

Jastrzębianie w ostatnim spotkaniu zremisowali z GKS Tychy (1:1). W sobotę będą chcieli urwać punkty Sandecji, która u siebie jest niepokonana od początku rozgrywek. Piłkarze Jarosława Skrobacza zaliczyli zaskakująco dobry start sezonu jak na beniaminka rozgrywek, więc z pewnością mają szanse by przerwać dobrą passę ekipy z Nowego Sącza.

 

W obydwu zespołach trenerzy nie mogą narzekać na kontuzję swoich graczy. Żaden z piłkarzy nie jest zawieszony z powodu żółtych kartek, z pewnością możemy spodziewać się najsilniejszych jedenastek z obydwu stron. 

 

Transmisja spotkania Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie od godziny 17:30 w Polsacie Sport Extra.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.