Sandecja dołączy do wyścigu?

10 mar 2017 Udostępnij

Zagłębie czeka ciężka przeprawa w Nowym Sączu, gdzie na sosnowiczan ostrzy sobie zęby mocno zmobilizowana ekipa prowadzona przez Radosława Mroczkowskiego!

Wynik Sandecji po przerwie zimowej robi wrażenie - 4:0 z rewelacją rundy jesiennej - Pogonią Siedlce. Warto pamiętać o wydarzeniu jakie miało miejsce w 49. minucie, kiedy Daniel Chyła musiał udać się do szatni za drugą żółtą kartkę.

Ta sytuacja ułatwiła mocno zadanie gospodarzom, którzy mimo wszystko bez litości potraktowali przeciwnika. Gwiazdą tego wieczoru był Maciej Małkowski - pomocnik Sandecji chyba śnił się po meczu bramkarzowi po nocy, ponieważ ustrzelił hat-tricka!

Bilans spotkań Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz jest zdecydowanie korzystniejszy dla tych pierwszych. 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Jeżeli wygrywało Zagłębie, to zawsze kończyło się to wynikiem 2:0! Wyjątkiem był mecz z rundy jesiennej sezonu 2015/2016.

Sytuacje na boisku zmieniały się jak w kalejdoskopie – 7.minuta i worek z trafieniami otworzył Dawid Ryndak!

20. minut drugiej połowy potrzebowała Sandecja żeby wyjść na prowadzenie 3:1, jednak wtedy za odrabianie strat zabrał się Jakub Arak, który swoją "złotą" głową zapewnił jeden punkt.

Zapraszamy do oglądania poczynań z murawy w sobotę 11 marca o godzinie 17:45. Mecz będzie transmitowany na kanale Polsat Sport kwadrans przed pierwszym gwizdkiem!