Ruch Chorzów - Chrobry Głogów. Transmisja w Polsacie Sport

4 sie 2017 Udostępnij

Ruch Chorzów i Chrobry Głogów zmierzą się w drugiej kolejce spotkań Nice 1 Ligi. Chorzowianie liczą na pierwsze punkty w sezonie, które pozwolą im zacząć odbijać się od ligowego dna. Transmisja meczu Ruch Chorzów - Chrobry Głogów w Polsacie Sport.

Ruch rozpoczął zmagania na pierwszoligowym froncie z pięcioma minusowymi punktami i już od początku chorzowianie muszą wygrzebywać się z ostatniego miejsca w tabeli. W meczu otwarcia sezonu 2016/2017 młodzi podopieczni Krzysztofa Warzychy postawili się Stali Mielec, momentami byli lepsi od rywala z Podkarpacia, ale ostatecznie musieli przełknąć gorycz porażki 0:1.


Chrobry również był bliski minimalnej przegranej w 1. kolejce, ale głogowian od zerowego dorobku punktowego w starciu z Podbeskidziem uchronił gol Sergija Napołowa z 83. minuty. Kadra ekipy prowadzonej obecnie przez Grzegorza Nicińskiego, podobnie jak w przypadku większości drużyn występujących w drugiej klasie rozgrywkowej została diametralnie zmieniona i nadal potrzebuje zgrania. Teraz przyjdzie czas na ciężki bój na stadionie spadkowicza z Ekstraklasy.


- Myślę, że teraz będzie łatwiej niż w meczu ze Stalą. Nie będzie już tej presji związanej z debiutem, z inauguracją. Nie można jednak poczuć się zbyt pewnie. Trzeba być cały czas skoncentrowanym. Wydaje się, że Chrobry prezentuje podobny poziom co Stal. Musimy podejść do tego meczu tak jak w Mielcu – zostawiliśmy dużo serca na boisku, tego nie można nam odmówić. Ważne, by z przodu wykorzystywać swoje sytuacje. To może nam dać 3 punkty - mówi młody obrońca Ruchu Kacper Czajkowski.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.