Rozpocznij treningi w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica!

19 wrz 2017 Udostępnij

Zapraszamy dzieci do rozpoczęcia treningów w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica! Przeżyj niesamowitą przygodę piłkarską i spróbuj swoich sił. Aktualnie prowadzimy nabory dzieci z roczników 2008, 2009, 2010, 2011 i młodszych.

- Akademia Piłkarska Miedzi Legnica jest miejscem dla wszystkich dzieci z Legnicy oraz z całego regionu. Dlatego otwieramy nowe grupy treningowe. Docelowo w każdym roczniku chcemy mieć ich jak najwięcej. Mamy wykwalifikowanych trenerów oraz własny program szkolenia zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Każde dziecko może spróbować swoich sił podczas naszych zajęć piłkarskich. Serdecznie zapraszam – mówi Martyna Pajączek, prezes zarządu MKS Miedź Legnica SA.  

 

Akademia Piłkarska Miedzi Legnica do zabawy z piłką zachęca już czterolatków, którzy pod okiem trenerów będą stawiać pierwsze kroki w futbolowej edukacji. Starsze dzieci, które wykazują chęć do gry w piłkę nożną, także mogą spróbować swoich sił w treningu. Zawodnicy najmłodszych grup szkoleniowych są pod wrażeniem tego, co zastali w Akademii Piłkarskiej Miedzi. To dlatego, że naszą akademię wyróżnia zarówno sposób prowadzenia zajęć przez trenerów, jak i atmosfera panująca w drużynach. – Mamy tu ciekawe treningi i bardzo dużo się uczymy. Poza tym mam tu wielu kolegów, z którymi razem trenujemy i gramy – mówi Borys Kenc, zawodnik zespołu Żaków Młodszych Miedzi z rocznika 2010.

 

Od tego sezonu w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica mogą trenować wszyscy chętni. Poza podstawowymi grupami szkoleniowymi powstają także, w każdym roczniku, grupy dodatkowe. Zawodnicy dysponujący już umiejętnościami piłkarskimi będą trenować w grupach wiodących, natomiast młodzi zawodnicy, którzy muszą uczyć się gry w piłkę nożną od podstaw, znajdą miejsce w grupach równoległych. – To odpowiedź na liczne zapytania ze strony rodziców i dzieci. Do tej pory chętnych do gry w piłkę mieliśmy więcej, niż miejsc. Dlatego teraz przygotowaliśmy się do tego, by jak najwięcej dzieci mogło zostać zawodnikami Miedzi Legnica. Rozbudowując projekt szkolenia nie możemy obniżyć jego jakości, bo to nas znak rozpoznawczy. Z drugiej strony Miedź to klub wszystkich legniczan, więc chcemy by nasza oferta była dostępna dla jak największej rzeszy tych najmłodszych – wyjaśnia Tomasz Syska, trener koordynator najmłodszych grup szkoleniowych w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.

 

Dzieci będą trenować dwa razy w tygodniu. Dodatkowo dwa razy w miesiącu będą rozgrywać turnieje, mecze kontrolne lub mecze wewnętrzne. Dodatkową atrakcją będzie dla nich możliwość nieodpłatnego uczestniczenia w meczach pierwszego zespołu Miedzi Legnica, wyjazdach, festynach oraz innych imprezach okolicznościowych, organizowanych przez nasz klub.

 

Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na treningi oraz do bezpośredniego kontaktu z trenerami prowadzącymi poszczególne roczniki – w tej chwili prowadzimy nabory dla dzieci z roczników 2008, 2009, 2010, 2011 i młodszych! Kandydat do treningów w Akademii Miedzi powinien być ubrany w niebieski strój sportowy, mieć ze sobą butelkę niegazowanej wody, banana oraz chęć do gry. 

 

Szczegółowych informacji dot. naborów dla roczników 2008, 2009, 2010, 2011 i młodszych udziela trener koordynator Tomasz Syska – tel. 697-892-326, e-mail: tomasz.syska@miedzlegnica.eu Zapraszamy! 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.