Rewanż za ubiegły sezon

5 sie 2017 Udostępnij

W sobotnie popołudnie, o 17:45 GKS Tychy podejmie przed własną publicznością Stal Mielec. Zespół ze Śląska po letnich wzmocnieniach uważany jest za jednego z faworytów do awansu do ekstraklasy.

Stal po sporej przebudowie drużyny jeszcze potrzebuje czasu by grać tak, jak oczekuje tego szkoleniowiec. –Jeszcze nie jesteśmy gotowym zespołem na dzisiaj, by prowadzić grę. Indywidualne możliwości, nawet w spotkaniu z Ruchem, pokazały, że stać nas na wiele. Cieszę się, że jedziemy do tak klasowego zespołu, który wzmocnił się zawodnikami, którzy będą decydowali o jakości w tej lidze – mówi Zbigniew Smółka. W pierwszej kolejce Nice 1 Ligi piłkarze Stali pokonali u siebie Ruch Chorzów 1:0. GKS Tychy wygrał 2:1 w Suwałkach z Wigrami.

 

O wysokich możliwościach tyskiej drużyny mówi też zawodnik Stali Mateusz Gancarczyk. – Doświadczeni zawodnicy przyszli do tego klubu, będzie to ciężki pojedynek. Jesteśmy nastawieni pozytywnie po wygranej z Ruchem Chorzów. Myślę, że jednak będzie dobrze – mówi.

 

W poprzednim sezonie jesienią Stal Mielec po dramatycznym meczu wygrała 3:2, zdobywając decydującą bramkę w 90. minucie spotkania. Kurs w Fortunie na pierwszą bramkę po 76 minucie wynosi 12.5. Wiosną również lepsza okazała się ekipa z Mielca. W Tychach padł wynik 1:4. Kurs w Fortunie, że obie drużyny strzelą gole w obu połowach wynosi 13.5.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.