Reprezentacja: Zawodnicy z Fortuna 1 Ligi w biało-czerwonych barwach

18 paź 2023 Udostępnij

W biało-czerwonych barwach w ostatnim czasie pokazało się kilku zawodników występujących w Fortuna 1 Lidze. We wtorek swoje mecze rozegrała reprezentacja Polski U-19 i U-21.

O wcześniejszych występach zawodników z Fortuna 1 Ligi w biało-czerwonych barwach pisaliśmy TUTAJ. We wtorek swoje mecze rozegrały drużyny U-21 i U-19.

Reprezentacja U-19

Reprezentacja Polski U-19 rozegrała wcześniej dwa spotkania w ramach turnieju I rundy kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy. Polacy najpierw przegrali 0:2 z Macedonią Północną, a później pokonali 3:0 Kazachstan. W ostatnim meczu biało-czerwoni zremisowali 3:3 z Niemcami i stracili szansę na awans.

Polska - Niemcy 3:3 (2:1)

We wtorkowym spotkaniu wystąpił Szymon Bartlewicz z Chrobrego Głogów. Pomocnik na boisku pojawił się w 89. minucie.

Reprezentacja U-21

17 października w Stalowej Woli reprezentacja Polski U-21 rozegrała spotkanie eliminacji do mistrzostw Europy z Estonią. Biało-czerwoni ten mecz pewnie wygrali 5:0.

Polska - Estonia 5:0 (3:0)

W polskiej drużynie narodowej wystąpili Kasjan Lipkowski (Arka Gdynia) i Jan Biegański (Lechia Gdańsk). Lipkowski rozegrał całe spotkanie, a Biegański wystąpił od początku drugiej połowy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.