Reprezentacja: występy zawodników z Fortuna 1 Ligi

17 lis 2023 Udostępnij

Rozgrywki Fortuna 1 Ligi mają przerwę w związku z meczami reprezentacji narodowych. W biało-czerwonych barwach pokazało się już kilku zawodników, którzy występują na pierwszoligowych stadionach.

Reprezentacja U-21

Reprezentacja Polski U-21 rozegrała mecz kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy z Izraelem. Biało-czerwoni to spotkanie wygrali 2:1.

Polska - Izrael 2:1 (0:0)

W drużynie Adama Majewskiego wystąpił Antoni Kozubal (GKS Katowice), który na boisku pojawił się w 84. minucie.

Polacy zmierzą się teraz z Niemcami (21.11, godz. 18:00) w Essen.

Reprezentacja U-20

Biało-czerwoni prowadzeni przez Miłosza Stępińskiego rozegrali spotkanie towarzyskie. Polacy 17 listopada zmierzyli się w Pardubicach z Czechami. Reprezentacja Polski ten mecz wygrała 1:0 po golu Kacpra Śmiglewskiego.

Czechy - Polska 0:1 (0:0)

Na boisku pojawili się: Marcel Krajewski (Znicz Pruszków), Krzysztof Koton (Polonia Warszawa), Tomasz Neugebauer (Lechia Gdańsk), Bartosz Biedrzycki (Polonia Warszawa) oraz Patryk Gogół (Wisła Kraków). W podstawowym składzie zagrali Koton i Biedrzycki. Z ławki rezerwowych na boisko weszli Krajewski, Neugebauer i Gogół.

Reprezentacja U-17

W Indonezji reprezentacja Polski U-17 uczestniczyła mistrzostwach świata U-17. Biało-czerwoni przegrali trzy spotkania grupowe: z Japonią (0:1), Senegalem (1:4), Argentyną (0:4). Biało-czerwoni zakończyli swój udział w mundialowych zmaganiach. W kadrze polskiego zespołu było dwóch zawodników z Fortuna 1 Ligi. To Jakub Krzyżanowski z Wisły Kraków i Szymon Łyczko ze Stali Rzeszów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.