Reprezentacja Czech U-21 trenowała w Tychach

16 cze 2017 Udostępnij

To był dopiero przedsmak wielkiego piłkarskiego święta. W środę w Tychach na boisku OKS ZET Tychy reprezentacja Czech U-21 odbyła oficjalny trening przed Mistrzostwami Europy. Zajęcia były otwarte dla publiczności oraz mediów. Pojawiło się około 400 osób.

Zajęcia trwały nieco ponad godzinę. Nasi południowi sąsiedzi najpierw mieli krótką rozgrzewkę, a następnie odbyła się gierka treningowa. W jej trakcie podopieczni Lavicki zaprezentowali próbkę swoich technicznych możliwości. Licznie zgromadzeni kibice zobaczyli także kilka bramek. Po treningu wszyscy zawodnicy rozdawali autografy oraz udzielali wywiadów. Do Tychów przyjechało kilkudziesięciu dziennikarzy z Czech.

 

Podopieczni Vítězslava Lavička gościli w Tychach już po raz drugi. W marcu Czesi odbyli trening na murawie Stadionu Miejskiego oraz spotkali się z mieszkańcami Tychów w Pasażu Kultury Andromeda.

 

W najbliższą sobotę podopieczni Lavicki ponownie przyjadą do Tychów. O godzinie 18:30 odbędzie się konferencja prasowa, a pół godziny póżniej trening na murawie Stadionu Miejskiego. Już w niedzielę Czesi zagrają przeciwko reprezentacji Niemiec.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.